Hledáme lidem práci Manpower

Servisní Technik

Lokalita Mladá Boleslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, který se zabývá automatizačními projekty v intralogistice a dodáváním automatizovaných dopravních a skladových systémů, hledáme kandidáty na pozici SERVISNÍHO TECHNIKA.

Popis pozice:

Popis pracovní pozice:

  • Zajišťování plynulého a bezporuchového chodu automatizovaného skladu na malé přepravky
    • Hlavní komponenty skladu: Regálové zakladače, dopravníky, roboty, automatické etiketovačky a další
  • Operační údržba a podpora týmu logistiky (rovnání zaseknutých přepravek, odstraňování přebytečného materiálu z přepravek..)
  • Pravidelná údržba zařízení (kontrola, mazání, nastavování, ladění, čištění..)
  • Opravy zařízení (výměny poškozených dílů, nastavování senzorů..)
  • Sběr a příprava dat k vyhodnocování a přípravě reportů
  • Reportování

Profil kandidáta:

Profil uchazeče:

  • Střední škola stechnickým zaměřením/ vyučení s maturitou
  • Zkušenosti na údržbářské pozici jsou výhodou
  • Manuální zručnost
  • Možnost pracovat 24/7 ve dvojsměnném provozu – 4 dny ranní směna (6:00 – 18:00), 4 dny volno, 4 dny noční směna (18:00 – 6:00), 4 dny volno
  • Schopnost pracovat vtýmu / týmový duch
  • Analytické myšlení
  • Dobrá orientace v technické dokumentaci – elektro schémata, strojní výkresy, pneumatické schémata
  • Vůle učit se a profesionálně se rozvíjet
  • Základní IT znalosti (MS Office, Outlook...)
  • V případě elektro profilu, vyhláška 50 / §5
  • Svářečský průkaz, licence na řízení VZV je výhodou
  • Základní znalosti PLC Simatic S7 – čtení programu, diagnostika je velkou výhodou

Nabízíme:

Benefity (po uplynutí 3 měsíční zkušební doby):

  • 5 dní dovolené navíc => 25 dní dovolené za kalendářní rok
  • 13 plat vyplácený s listopadovou výplatou (tzn. v prosinci)
  • Stravenky v hodnotě 110,- Kč bez doplatků
  • Penzijní připojištění :
    • 1% z hrubého platu při trvání pracovního poměru 7 až 24 měsíců
    • 2% z hrubého platu při trvání pracovního poměru 25 až 72 měsíců
    • 3% z hrubého platu při trvání pracovního poměru více jak 72 měsíců

  • Zličín, Praha
  • Sportakcent spol. s r. o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. června
  • Praha
  • ELTODO, a.s.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 1. července
  • České Budějovice
  • Job and Travel s.r.o.
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Písek
  • AUTO VINKLER, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Havlíčkův Brod
  • Bucher Denwel, spol. s r.o.
  • 18 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 24. září
  • Krupka
  • CAFÉ POINT s.r.o.
  • od 13 400 Kč
Zveřejněno: 28. dubna
  • Ostrava
  • Future Recruitment s.r.o.
Zveřejněno: 3. ledna
  • Dolní Dobrouč
  • USSPA, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 9. prosince
  • Praha
Zveřejněno: 21. prosince
  • Žďár nad Sázavou
  • AGR GASTRO, s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 2. března
  • Vyškov
  • TONERMARKET s.r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 26. srpna
  • Tábor
  • HECHT MOTORS s.r.o.
Zveřejněno: 12. prosince
  • Most
  • RENTEL FACILITY MANAGEMENT s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 11. října
  • Moravské Budějovice
  • HYDAPRESS CZ s.r.o.
  • 17 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 28. září
  • Vrchlabí
  • ČERPADLA VRCHLABÍ s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Blansko
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 12. října
  • Uherský Brod
  • Ing. Michal Kašný
Zveřejněno: 14. března
  • Středokluky
  • Hörmann Česká republika s.r.o.
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. července
  • Činěves
  • AUTOCENTRUM BOURA spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Frenštát pod Radhoštěm
  • PVC OKNA s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Ústí nad Orlicí
  • AirsoftGuns s.r.o.
Zveřejněno: 26. října
  • Holýšov
  • Anh Duc Tran
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 2. května
  • Třebíč
  • Trung Hieu Hoang
  • od 16 280 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • Baur Formschaumtechnik s.r.o.
  • od 28 600 Kč
Zveřejněno: 30. dubna
  • Dolní Bojanovice
  • Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 1. června

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

AJ auto benefit benefity boty data dění elektro EU hlavní hledám HR IT kandidát měření měsíc možnost náplň práce Office penzijní připojištění plat podpora pojištění pozice práce pracovní překlad připojištění řízení sklad SOU stravenky technik volno zkušenosti znalost znalosti Zruč automat díl dny doby dokument dopravní dovolené kontrola list logistik materiál měsíční myšlení náplň navíc operační opravy penzijní poměr PR profi program projekt případ příprava report robot rok servis schopnost směna stav stroj střední systém škola technické technický technika tým údržba výměny vyučení zkušební zkušenost