Volné místo ve firmě Manuvia FairJob s.r.o.

Hledáme zdatné jedince do výroby sedaček! | Až 32 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Mladá Boleslav
Firma Manuvia FairJob s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.700 – 32.000 Kč

O nás

Manuvia FairJob s.r.o.

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Mladoboleslavská společnost, která se zabývá výrobou sedaček do osobních automobilů, hledá posily na pozici operátor/ka výroby. Mzdový výdělek až 32 000 Kč!

Náplň práce

  • Výroba sedaček od A do Z
  • Potahování, čalounění, montáž airbagů
  • Práce ve směnném provozu

Požadujeme

  • Plnoletost
  • Manuální zručnost
  • Fyzickou zdatnost
  • Spolehlivost
  • Zodpovědnost

Nabízíme

  • Mzdový výdělek až 32 000 Kč
  • Stravenky 100 Kč za každou odpracovanou směnu
  • Možnost týdenních záloh
  • Ubytování ZDARMA
  • Bezplatnou dopravu na pracoviště

Zaujala Vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět! Strukturované životopisy zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na zobrazit tel. číslo . Těšíme se na Vás.

  • Bakov nad Jizerou
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 27. března
  • Olomouc
  • Lenka Míčková
  • 38 000 Kč
Zveřejněno: 15. února
  • Přerov
  • 38 000 Kč
  • Ostrov, Havlíčkův Brod
  • Manpower
Zveřejněno: 1. února

ONTEX CZ s.r.o., Marie Havlová, DISPONERO s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Plastiform s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HR Direct s.r.o., Česká pošta, s.p., SH Job Partners s.r.o., ARAMARK, s.r.o., KAMAX s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., CAMPING CITY s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., LAKOVNA REPOS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Vedoucí týmu / Team leader, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Turnov, Mladá Boleslav, Kosmonosy, Dobrovice, Bakov nad Jizerou, Benátky nad Jizerou, Milovice, okres Nymburk, Hlavenec, Nymburk, Paceřice, Český Dub, Čelákovice, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

auto automobil Boleslav den formulář hledám mobil možnost nabídka náplň práce odpovědnost operátor plat práce pracoviště společnost stravenky týden ubytování výdělek výroba zdarma Zruč životopis čalounění dar kontakt mzdový náplň odpovědní osobní PR případ výroby