Hledáme lidem práci Manpower

Operativní NÁKUPČÍ | Jablonec nad Nisou

Lokalita Jablonec nad Nisou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Naším klientem je mezinárodní společnost působící na poli automotive. Nyní do svého týmu hledají Nákupčího plastových komponentů.

Popis pozice:

  • Vaší zodpovědností bude zadávání objednávek na přímý výrobní materiál a služby v daných komoditách
  • Budete aktivně komunikovat se stávajícími dodavateli a vyjednávat nejvhodnější nabídky
  • Budete připravovat, kontrolovat a spravovat objednávky a smlouvy
  • Budete vytvářet a plnit nákupní strategie pro dané plastové díly a krycí materiály
  • Aktivně se budete podílet na vyhledávání dodavatelů dle potřeb společnosti
  • Součástí práce je koordinace nákupu mezi jednotlivými odděleními

Profil kandidáta:

  • Minimálně SŠ ekonomického / technického směru
  • Angličtina na velmi dobré úrovni pro každodenní komunikaci s dodavateli; znalost němčiny nebo španělštiny vítána
  • Alespoň 2 roky praxe v nákupu nejlépe v automobilovém průmyslu (plastové komponenty)
  • Znalosti MS Office; znalost systému SAP
  • Flexibilita a ochota cestovat v rámci Evropy
  • Dobré komunikační schopnosti a smysl pro zodpovědnost

Nabízíme:

  • Stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Cafeterie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Vstupenky do divadla
  • 13.-14. plat dle hospodářského výsledku

Zaujala Vás tato příležitost a máte potřebné zkušenosti? Pak mi neváhejte zaslat svůj aktuální životopis a staňte se součástí stabilní společnosti.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Nové Město nad Metují
  • Ammann Czech Republic s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. května
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 1. července
  • Kaznějov
  • A G A R I C U S spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 17. ledna
  • Nýřany
  • HIPPO Logistik, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Úherce, Plzeň-sever
  • Filtration Group Manufacturing s.r.o.
  • od 21 724 Kč

OBB stavební materiály, spol. s r.o., AULO MJCZ s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., EVROPA realitní kancelář, NEW YORKER CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Kitl s.r.o., O2 Czech Republic a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., Motopoint, a.s., SAFE LOGIC s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Česká spořitelna, a.s., XXXLutz, Bageterie Boulevard, Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., TREVOS, a.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., TEJA CZ, s.r.o., Josef Lojek s.r.o., MEGA a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Auditor / Auditorka, Fakturant / Fakturantka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Mistr / Mistrová, Plánovač / plánovačka výroby, Technolog / technoložka ve strojírenství, Lihovarník a likérník / Lihovarnice a likérnice, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Liberec, Celá ČR, Jablonec nad Nisou, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, Liberec, Hodkovice nad Mohelkou, Liberec I-Staré Město, Liberec, Turnov, Příšovice, Semily, Stráž pod Ralskem, Jablonné v Podještědí

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

AJ akce aktuální angličtina auto automobil den ekonom HR inzerát inzeráty ISO IT Jablonec Jablonec nad Nisou kandidát mezinárodní místa mobil nabídky nad Nisou odpovědnost Office plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa praxe příspěvek SOU společnost společnosti sport stabilní strategie stravenky uchazeč vyšší zkušenosti znalost znalosti životní pojištění životopis cafeterie dané daný díl dovolené firemní komunikační koordinace kov materiál národní oddělení penzijní PR profi průmysl příležitost případ přístup rok schopnost schopnosti služby smlouvy součást systém technické tým volná pracovní místa výrobní zkušenost životní