Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SERVISU (37-40.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Blansko
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství a automobilový průmysl, Elektrotechnika a telekomunikace, Specialista / specialistka plánování, Technik / technička ve strojírenství, Servisní technik / technička
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 37.000 – 40.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Základní info: Je pro Vás důležité při práci využít znalost cizího jazyka? Máte dobré organizační schopnosti a nebojíte se je využít? Dáváte přednost práci v menší české společnosti před tlakem v zahraničním korporátu? Jestli jste i týmový hráč a jen tak Vás něco nerozhodí, pošlete svůj životopis.

Česká společnost PILART s.r.o. působí na trhu již od roku 2003 a je výhradním zástupcem pro prodej dřevoobráběcích strojů značky HOLZ-HER v České republice. Nyní hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SERVISU (37–40.000 Kč)

Pracovní náplň:

  • Plánování práce servisním technikům
  • Zajišťování technické podpory pro servisní techniky
  • Zpracování cenových nabídek
  • Objednávání náhradních dílů
  • Řešení a správa reklamací
  • Zpracování podkladů k fakturaci
  • Poradenská služba zákazníkům

Požadavky:

  • Nutná znalost AJ nebo NJ
  • SŠ vzdělání technického směru – výhodou
  • Předešlá praxe na podobné pozici – výhodou
  • Schopnost zvládat krizové situace
  • Zodpovědnost, samostatnost a loajalitu
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v rostoucí tuzemské společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Služební telefon a notebook
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Bonusy/prémie nad rámec mzdy
  • Možnost úpravy pracovní doby
  • Nástup: dle dohody, nejlépe co nejdříve

  • Brno
  • oncomed manufacturing a.s.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 12. dubna
Nutně vás hledají

Referent přeprav

  • Modřice
  • MESSENGER a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
  • Holubice, Vyškov
  • CARGO CARE s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna

ŘIDIČ sk. C

  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Lelekovice
  • MOTMOT Plus, s.r.o.
  • 28 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
  • Svitávka
  • M D Let s.r.o.
  • 40 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 15. dubna
  • Polička
  • TRADEtronic s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 17. února
  • Pardubice
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 3. února
  • Brno
  • Runecast Czech Republic s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 10. února
  • Roztoky, Praha-západ
  • Auto Group Servis s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. ledna
  • Rudná, Praha-západ
  • IC Holding s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč

HANYA corporation s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., EBIS, spol. s r.o., ONIO s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., oncomed manufacturing a.s., MESSENGER a.s., BLANESTA, s.r.o., ALPS Electric Czech, s.r.o., CARGO CARE s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., JMKovo-BK s.r.o., Jitka Poláková, ISAN Radiátory s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., LKQ CZ s.r.o., MOTMOT Plus, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Proventia Czech s.r.o., LIKOV s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., BAUMÜLLER BRNO, s.r.o., TextilEco a.s., COLORprofi, spol. s r.o., HR Direct s.r.o., M D Let s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Horavia s.r.o., Trenkwalder a.s., Jaromír Vedral, Nejbaby s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., Bernex Bimetall s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., AMNproTrade s.r.o., Šmídl s.r.o., Vilgain s.r.o., ManpowerGroup s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Programátor / Programátorka, Vývojář / Vývojářka, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Obsluha strojů, Dělník / Dělnice, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička

Brno, Střelice, okres Brno-venkov, Modřice, Blansko, Sebranice, okres Blansko, Holubice, okres Vyškov, Adamov, okres Blansko, Lelekovice, Kuřim, Skalice nad Svitavou, Boskovice, Svitávka

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

AJ bonus bonusy den důležité hodnocení HR IT Luže Most možnost mzdy náplň práce nová odpovědnost ohodnocení plán plánování plat požadavky práce pracovní práva praxe reklama růst samostatnost služba služební společnost společnosti správa technik telefon vzdělání zástupce znalost životopis české díl doby dohody finanční jazyk korporát náplň organizační schopnost organizační schopnosti PC podpory PR pracovní doby pracovní náplň prémie prodej profesní rámec rok servis schopnost schopnosti situace stroj technické techniky trh tým úpravy zahraniční zákazník značky