Seřizovač/Mechanik

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Kyjov, okres Hodonín
Firma Project Controls, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Chcete vytvářet budoucnost automobilů a vidět za sebou výsledky své práce? Rádi pracujete manuálně, jste technický typ ?

Hledáme kolegu na pozici

SEŘIZOVAČ / MECHANIK

Co budete dělat

  • Seřizovat stroje a výrobní linky
  • Provádět preventivní prohlídky podle plánu
  • Měnit nástroje a nastavovat parametry lisů, seřizovat roboty
  • Odstraňovat závady, hledat příčiny a navrhovat, jak jim předcházet
  • Povedete záznamy o údržbě
  • Budete pracovat ve vícesměnném provozu

Předpoklady

  • SŠ, SOU
  • Praxe v oblasti údržby strojového zařízení
  • Výhodou základní povědomí o nastavení PLC řízení a zkušenosti s pneumatikou

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Stravenky ve výši 80,– Kč
  • Zvýhodněný mobilní tarif , docházkový bonus, dotované občerstvení, pracovní oděv