Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Technik Bozp/Po - I Juniornější Profil - Kolín

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kolín
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Energetika, životní prostředí, ekologie, Ozbrojené síly a bezpečnost, Polygrafie, tisk, grafika a vydavatelství, Technik / technička BOZP
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 40.000 – 60.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Víceméně v současnosti hledám zajímavé profily kandidátů pro více pracovních nabídek v rámci regionu Kolín a okolí na pracovní pozici:

TECHNIK BOZP A PO - 45.-60.000CZK dle zkušeností - tohle má rozhodně budoucnost

Je jedno, zda jste matadorem, který hledá jistotu a klid nebo zda jste absolventem VŠ vzdělání se záběrem pro danou oblast, důležité je, že Vás to baví, naplňuje a chápete dobře smysl této pozice a chcete se tomu do budoucna věnovat!

Mohu Vám nabídnout práci v prostředí historické české firmy a nebo naopak moderní společnosti se zahraničním zázemím. Závisí na tom, která kultura je Vám bližší.

Náplň práce:

  • navrhování opatření k odstraňování závad v oblasti bezpečnosti práce
  • poskytování poradenského servisu v oblasti bezpečnosti práce
  • prověrka a rámcové sledování stavu revizí a kontrol bezpečnosti práce
  • prověrka a rámcové sledování stavu školení bezpečnosti práce
  • zpracování a pravidelná aktualizace povinné dokumentace
  • provádění školení zaměstnanců z oblasti BOZP a ročních prověrek
  • vedení dokumentace BOZP, PO a EHS
  • provádění vstupních a periodických školení BOZP a PO
  • identifikace nebezpečí, hodnocení rizik, kategorizace prací, navrhování opatření k odstranění/ minimalizaci rizik
  • provádění interních auditů a preventivních požárních prohlídek
  • vyšetřování příčin a okolností vzniku pracovních úrazů, zpracování záznamů o úrazech a podkladů pro odškodnění pracovních úrazů a nemocí z povolání
  • zpracování statistických údajů o pracovních úrazech, nehodách a mimořádných událostech
  • komunikace s dozorovými orgány v oblasti BOZP a PO, IP

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání se zaměřením na bezpečnost práce (by bylo fajn)
  • praxe v oboru u výrobní společnosti
  • OZO BOZP dle zákona 309/2006 Sb.
  • OZO PO (TPO) dle zákona 133/1985 Sb.
  • dobrá znalost práce na PC, zejména WORD a EXCEL
  • znalost platných právních norem v oboru a závazných ČSN z oboru
  • komunikační dovednosti, pozitivní a vstřícný přístup
  • reprezentativní a profesionální vystupování
  • schopnost pracovat nejen samostatně, ale i v týmu
  • důležitá je mimořádná samostatnost a organizace vlastní práce
  • zodpovědnost, flexibilita při řešení problémů

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností přechodu PP na dobu neurčitou
  • zajímavé finanční ohodnocení, dle předchozích zkušeností
  • pružnou pracovní dobu (pevné jádro 8:00 - 14:00 hod.)
  • možnost občasného home office
  • příspěvek a dopravu do zaměstnání
  • dotované obědy přímo ve firemní jídelně
  • zvýhodněné ceny tarifů u T-Mobile
  • 2 sick days
  • rostoucí dovolená
  • vlastní kancelář, mobilní telefon a notebook
  • školení, semináře, kurzy a možnost dalšího vzdělávání v oboru
  • slevy na ubytování do hotelů v Harrachově a Mariánských Lázních
  • předplacená karta do Vodního světa a slevy do Aquapalace

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Poděbrady
  • Krajské ředitelství policie…
  • od 35 200 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Brno
  • RevizeVM & 1bozp s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 17. července
  • Nová Paka
  • Lohmann & Rauscher, s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 14. února
  • Ústí nad Orlicí
  • Luděk Zeman
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Ostrava
  • TRINANZA s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Ostrava
  • VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • Olomouc
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 8. října
  • Český Krumlov
  • FRONIUS Česká republika s.r.o.
Zveřejněno: 16. března
  • Brno
  • LA - PO fire, s.r.o.
  • 13 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Chlumec, Ústí nad Labem
  • Palivový kombinát Ústí, státní podnik
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 10. prosince
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 20. ledna
  • Bruntál
  • Linaset, a.s.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 2. března
  • Slavkov u Brna
  • AGRI-TECH s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 9. června
  • Třemošnice
  • Střední odborná škola a Střední odborné…
  • 32 820 – 42 780 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
    Benefity:
  • Zličín, Praha
  • PACKMAN´S PACK s.r.o.
  • 34 000 – 38 000 Kč

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

absolvent AJ audit bezpečnost bezpečnost práce Bor BOZP budoucnost CZK den dění dokumentace dovolená důležité EU event Harrachov hlavní hledám hodnocení home office HR interní IT kancelář kandidát Kolín komunikace kultura kurz kurzy měření mobil Most možnost na dobu neurčitou náplň práce nemoc odpovědnost odškodnění Office ohodnocení OZP plat pozice práce pracovní pracovní poměr praxe prostředí příspěvek samostatnost seminář sick day sledování SOU společnost společnosti školení tarif technik telefon ubytování úraz vedení vzdělání vzdělávání zaměstnanců zaměstnání znalost bezpečí české dokument dovednost finanční firemní firmy historické hotel karta komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti mimořádná mimořádný mobilní na dobu na dobu určitou náplň oblast oblasti obor organizace PC placená poměr PR právní problém profi přístup rámcové region roční řešení řešení problémů servis schopnost stav tým údaj událost výrobní vyšetřování zahraniční záznam zkušenost