Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Práce ve výrobě - ubytování zdarma, stravenky, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Svitavy
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 – 33.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme

  • Pečlivost, samostatnost, ochotu se učit
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provoze R-O-N
  • Flexibilitu

Nabídka

  • Ubytování zdarma
  • Hodinová mzda 130kč
  • Bonus za plnění 10%
  • Příspěvek na dovolenou 30%
  • Příspěvek na vánoce 30%
  • Noční směna + 40kč/h
  • Odpolední směna + 20kč/h
  • Přesčasy 25% ze mzdy
  • Víkendy 10% ze mzdy
  • Svátky 100% ze mzdy
  • Stravenky 100kč/ směna
  • Náborový bonus 10 000kč (po dobu 3 měsíců, celkem 30 000 Kč)
  • 1× ročně bonus 8000–10000kč
  • Svozová doprava

Pracovní náplň

  • Obsluha jednotlivých lisovacích zařízení
  • Převzetí a kontrola pracoviště při každé směně
  • Provádění vzhledové a namátkové kontroly dle předepsaných směrnic
  • Balení a skenování produktu

  • Zálší, Ústí nad Orlicí
  • Sahm s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
dnešní
  • Český Těšín
  • J. P. Leroy s.r.o.
  • 19 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • ESPO, s.r.o.
  • od 26 000 Kč
  • Jihlava
  • MUDr. Tomáš Vaněk
  • od 25 000 Kč
  • Miroslav
  • Miroslavské strojírny, s.r.o.
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • Znojmo
  • Základní škola JUDr. Josefa Mareše a…
  • 13 650 – 19 770 Kč
  • Lutín
  • Salzgitter Mannesmann Stahlhandel s.r.o.
  • 23 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 21. dubna

SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost, Manuvia Job s.r.o., Amikov job, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ACARA PRAHA, s.r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., SH Job Partners s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., fortell s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o., REHAU Automotive, s.r.o., LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o., Zemědělsko obchodní družstvo Zálší, Sahm s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Brusič / Brusička, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Agronom / Agronomka, Pěstitel / Pěstitelka, Technik / technička v zemědělství, Zahradník / Zahradnice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii

Úsobrno, Svitavy, Hradec nad Svitavou, Opatov, okres Svitavy, Kunčina, Moravská Třebová, Brněnec, Česká Třebová, Litomyšl, Lanškroun, Jevíčko, Letovice, Tisová, okres Ústí nad Orlicí, Zálší, okres Ústí nad Orlicí, Sebranice, okres Blansko

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

bonus bonusy Bor dění ISO IT měsíc Most mzda mzdy nabídka nábor náplň práce nová pečlivost plnění práce pracoviště pracovní přesčas přesčasy příspěvek řízení samostatnost stravenky ubytování Vánoce víkend zdarma dar doprava kontrola kontroly kov náborový náplň obsluha oprava PR pracovní náplň směna svátky