Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Výroba ALU kol i bez praxe - ubytování | až 30 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jičín
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme

  • Technické myšlení, VÝHODOU zkušenosti ze strojírenského oboru
  • Fyzickou zdatnost
  • Chuť do práce, spolehlivost a flexibilitu
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabídka

  • Stabilní zaměstnání pro předního výrobce automobilových kol
  • Mzda dle zkušeností od 25 000 Kč – 30 000 Kč, motivační finanční růst
  • 13. a 14. plat
  • Stravenky 105 Kč (možnost stravování v podnikové jídelně)
  • Ubytování ZDARMA v blízkosti podniku
  • 25 dní dovolené
  • Týdenní ZÁLOHY ve výši 1 000 Kč
  • Kariérní postup
  • Pracovní oblečení zdarma při nástupu
  • Firemní benefity

Pracovní náplň

  • Dle vašich znalostí a zkušeností vás přiřadíme na pozice jednoduchá obsluha CNC, obrábění, odjehlování, expedice na lakovně, slévárna

na jednotlivé pozice vás rádi zaškolíme

  • Jičín
  • Cortina Development spol. s r.o.
  • 30 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 12. dubna
  • Stará Paka
  • Lohmann & Rauscher, s.r.o.
Zveřejněno: 10. dubna
  • Nová Paka
Zveřejněno: 9. dubna
  • Bakov nad Jizerou
  • HR Direct s.r.o.
  • 34 800 – 43 700 Kč
  • Kralupy nad Vltavou
  • Geus okna a.s.
  • 22 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 23. srpna
Zveřejněno: 6. září
  • Český Těšín
  • J. P. Leroy s.r.o.
  • 19 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • ESPO, s.r.o.
  • od 26 000 Kč
  • Jihlava
  • MUDr. Tomáš Vaněk
  • od 25 000 Kč
  • Miroslav
  • Miroslavské strojírny, s.r.o.
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • Znojmo
  • Základní škola JUDr. Josefa Mareše a…
  • 13 650 – 19 770 Kč
  • Lutín
  • Salzgitter Mannesmann Stahlhandel s.r.o.
  • 23 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 21. dubna

Aleš Gregor, Manuvia Job s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Cortina Development spol. s r.o., Lohmann & Rauscher, s.r.o., Město Lázně Bělohrad, SFS Group CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., KAMAX s.r.o., ONTEX CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Josef Lojek s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., USK s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., HR Direct s.r.o., Plastiform s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Frézař / Frézařka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Soustružník / Soustružnice, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Pěstitel / Pěstitelka, Zahradník / Zahradnice, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technik / technička, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Obchodní zástupce / zástupkyně, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka

Skřivany, Jičín, Stará Paka, Nová Paka, Lázně Bělohrad, Turnov, Nový Bydžov, Příšovice, Vrchlabí, Dobrovice, Mnichovo Hradiště, Cerekvice nad Bystřicí, Bakov nad Jizerou, Kosmonosy

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Odbory - proč a jak je založit

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

auto automobil benefit benefity Bor den IT mobil možnost mzda nabídka náplň práce oblečení plat podnik postup pozice práce pracovní praxe růst stabilní stravenky stravování týden ubytování výroba zaměstnání zdarma zkušenosti znalost dar dovolené finanční firemní kariérní kov motivační myšlení náplň obor obsluha PR pracovní náplň stroj technické zkušenost