Prodej plánovaných kuchyní

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita České Budějovice
Firma Sconto Nábytek, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Sconto Nábytek je součástí německého koncernu Hoffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě. V České republice a na Slovensku již více než 20 let neustále rozšiřujeme síť obchodních domů s rozsáhlým sortimentem nábytku a bytových doplňků a úspěšně pomáháme tisícům našich zákazníků naplňovat jejich sny o krásném bydlení.

ODBORNÝ PRODEJCE V KUCHYŇSKÉM STUDIU – České Budějovice

„ Baví mě kreslit a to, že mám volnou ruku a svobodu. Od malička jsem kreativní a tahle práce mě fakt chytla.“ , to říká Jakub- prodejce v kuchyňském studiu na Praze 5 a toto platí i pro prodejce na jiných provozovnách společnosti Sconto Nábytek, s.r.o.

Pokud to máte stejně jako Jakub, jste kreativní, máte cit pro detail a baví Vás bytový interiér, přidejte se k nám!

Je potřeba mít základní technické myšlení a rozumět si s PC. Zákazníci přijdou s nějakou představou v hlavě a Vy je povedete až k závěrečnému návrhu. V neposlední řadě Vás musí bavit kontakt s lidmi, bude to Váš denní chleba.

A nebojte se, nenecháme Vás v tom. Projdete důkladným zaškolením a stane se z Vás profesionální průvodce našich zákazníků světem plánovaných kuchyní. Společně budete realizovat jejich sny.

Budete placeni motivačním provizním systémem s možností plánovat si svůj čas, máme atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky, stravenky a progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů.

Jsme fajn parta, přijďte se přesvědčit!

Máte zájem o tuto nabídku?

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2020 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena