Hledáme lidem práci Manpower

Analýza a plánovaní výroby

Lokalita Žebrák
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, který je světovým dodavatelem pro automobilový průmysl a partnerem pro přední výrobce automobilů, hledáme nového kolegu do logistického týmu v Žebráku.

Popis pozice:

Náplň práce:

- koordinace a řízení měsíčního procesu prodeje a zásob

- provozní plánování

- týdenní proces výrobního rozvrhu v závodě

- zajištění realistického rozvrhu v souladu s objednávkami zákazníků, cíli závodu a kapacitami

- správa zatížení závodu

- navrhování rozdělení zdrojů podle zákaznické poptávky

Profil kandidáta:

Požadavky:

- min. 1-2 roky zkušeností s řízením v dodavatelském řetězci

- AJ min. na úrovni B2

- znalost MS Office na pokročilé úrovni (zejména Excel)

- schopnost rychlé a přímé reakce

- iniciativa, pružnost, komunikativnost a přesnost

Nabízíme:

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení (v závislosti na zkušenostech)

- zázemí stabilní zahraniční společnosti

- propracovaný systém školení (interní, externí)

- pravidelné navyšování mzdy

- měsíční a pololetní bonusy

- zaměstnanecké benefity (zvýhodněné závodní stravování, 6 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele k penzijnímu připojištění

  • Podbořany
  • FTE automotive Czechia s.r.o.
  • od 16 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. ledna
  • Podbořany
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 21. dubna
  • Ústí nad Labem
  • Česká správa sociálního zabezpečení
  • 25 280 – 37 170 Kč
Zveřejněno: 1. prosince
  • Klášterec nad Ohří
  • Toyoda Gosei Czech, s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 16. února
  • Bludov, Šumperk
  • MATRADE Bludov, s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Ostrovačice
  • SAFE-komp. 2016 s.r.o.
  • Leskovec
  • Sodecia Safety & Mobility Leskovec, s.r…
  • od 17 600 Kč
  • Písek
  • ALFA výroba jednoúčelových strojů s.r.o.
  • 14 000 – 20 000 Kč
  • Třinec
  • KARTA GROUP, a.s.
  • od 15 000 Kč
  • Brno
  • KL - Trade, s.r.o.
  • 25 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 2. března
  • Staré Město, Praha
  • GR - Kaiser s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Beroun, Příbram, Rokycany, Kladno, Hostivice, Třemošná, Plzeň, Praha, Klecany, Kralupy nad Vltavou

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

AJ akce analýza auto automobil benefit benefity bonus bonusy den hledám hodnocení HR interní IT kandidát mobil mzdy náplň práce nová nové Office ohodnocení partner plán plánování pojištění pozice požadavky práce práva připojištění příspěvek řízení SOU společnost společnosti správa stabilní stravování školení týden zaměstnanec zaměstnavatel znalost Žebrák automobilový průmysl cíl dovolené externí finanční koordinace list měsíční náplň penzijní PR proces prodej profi průmysl rok schopnost systém tým výrobní výroby zahraniční zákazník zaměstnanecké zaměstnanecké benefity závod zdroj zkušenost