Hledáme lidem práci Manpower

Test Engineer | automotive field

Lokalita Frýdlant
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Chcete mít přístup k nejnovějším technologiím v oblasti automotive? Baví vás elektro a testování nových produktů?

V tom případě neváhejte a četěte dál! Zajímavou pozici Test Engineer ECU právě obsazujeme pro našeho klienta, nadnárdoní automotive společnost sídlící ve Frýdlantu.

Popis pozice:

  • Analýza různých typů ECU používaných v osobních a užitkových vozidlech z hlediska hardwarových poruch, chyb a možnosti opětovného použití.
  • Definování a příprava validačních a průběžných testů.
  • Udržování ověřovacího procesu a požadavků během vývoje programu.
  • Analýza a dokumentace požadavků týkajících se testování a způsobilosti produktu.
  • Definování a podpora ověřování komponent/systému a testování v průběhu procesu.
  • Vývoj interních testovacích postupů a pracovních pokynů.
  • Analýza nákladů na testování.
  • Zodpovědnost za vyhodnocení výsledků testů s ohledem na interní požadavky a požadavky zákazníků.
  • Udržování technické znalosti elektronických součástek včetně technologií, výrobních procesů, poruchových režimů atd.

Profil kandidáta:

  • Bakalářský titul – Mechatronika, Elektronické softwary
  • Vysoká úroveň iniciativy a vynalézavosti
  • Schopnost dotahovat úkoly a řešit problémy
  • Velmi dobrá znalost HW a SW rozhraní a architektury v automotive
  • Znalost elektrického / EMC validačního testování
  • Zkušenosti s diagnostickými nástroji Vector CANape, CANalyzer atd.
  • Zkušenosti s nástroji jako je LabVIEW, Excel VBA, C/C++ nebo jinými programovacími jazyky
  • Pochopení elektronických součástek, jejich technologií, konstrukce, materiálů, poruch a aplikací
  • Zkušenosti s nástroji pro simulaci obvodů
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti (písemné i ústní)

Nabízíme:

  • Roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dotované obědy, příspěvek na penzijní připojištění
  • Benefity v rámci programu Cafeterie
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní akce
  • Sleva na tarif u T-Mobile
  • Smlouva na dobu neurčitou

Máte potřebné znalosti a zaujala vás pozice? Zašlete mi svůj životopis v anglickém jazyce a následně můžeme probrat další podrobnosti.

Těším se na vaše reakce!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Praha
  • Kolmanová Monika
  • 65 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. března
  • Trutnov
  • Simona Vacíková
Zveřejněno: 21. dubna
  • Běchovice, Praha
  • Kateřina Martinčeková
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 4. ledna
  • Brno
  • Janderová Kateřina
Zveřejněno: 21. června
  • Kladno
  • Klára Maxerová
Zveřejněno: 17. ledna
  • Praha
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Praha
  • Manpower
    Benefity:
Zveřejněno: 5. srpna
  • Trutnov
  • Vsetín
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Hradec Králové
  • Klementová Aneta
Zveřejněno: 30. května
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
Zveřejněno: 18. prosince
  • Rosice, Brno-venkov
  • Ljuba Bukovská
  • 45 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 7. dubna

HUNTER s.r.o., DISPONERO s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., CAMPING CITY s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., GIGA, spol. s r.o., Kolokrám s.r.o., SATIVE s.r.o., D&D ELEKTROMONT s. r. o., ŠKO-ENERGO, s.r.o., European Code Factory s.r.o., Dubax s.r.o., 5Q, spol. s r.o., LVP Automation s.r.o., ATEsystem s.r.o., Gateway networks s.r.o., Sklostroj Turnov CZ, s.r.o., CLOUDCODE s.r.o., DESMO a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Tester, Editor / Editorka, Grafik / Grafička, Marketingový asistent / asistentka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Polygrafický technik / technička, Online marketing, Technik / technička automatizace

Hrádek nad Nisou, Liberec, Jablonec nad Nisou, Paceřice, Turnov, Příšovice, Kamenický Šenov, Česká Lípa, Vrchlabí, Přepeře, okres Semily, Lomnice nad Popelkou

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

AJ akce analýza architekt auto benefit benefity bonus bonusy doba dokumentace elektro EU flexibilní Frýdlant hodnocení HR HW interní inzerát inzeráty IT kandidát kurz kurzy místa mobil možnost na dobu neurčitou nová odpovědnost penzijní připojištění podpora pojištění postup pozice požadavky pracovní pracovní doba pracovní místa připojištění příspěvek režim rozhraní smlouva SOU společnost společnosti školení tarif uchazeč vysoká vyšší vzdělávací kurzy zkušenosti znalost znalosti životopis anglické cafeterie dokument dovolené elektrické firemní jazyk komunikační kov materiál možnosti na dobu náklad nástroj oblast oblasti osobní ověřování penzijní PR problém proces procesů profi program případ příprava přístup roční schopnost schopnosti součást stroj systém technické technolog test úkol úkoly volná pracovní místa výrobní vzdělávací kurz zákazník zkušenost způsobilost