Volné místo ve firmě ARAMARK, s.r.o.

Oblastní ředitel/ka restaurací - Morava (PO-PÁ)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Brno
Firma ARAMARK, s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Kontakt Tomáš Slezák, zobrazit tel. číslo

O nás

ARAMARK, s.r.o.

Už 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. Ctíme tradice a oceňujeme inovace. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu. K našim lidem jsme vždycky fér a umíme je spravedlivě ocenit. Přidejte se!

O nás

V této nelehké době nabízíme stabilní zaměstnání v mezinárodní americké společnosti, jistotu mzdy na účtu vždy 5. dne v měsíci a práci v příjemném a moderním prostředí. V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace. Přes 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. K našim lidem jsme vždycky fér. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu.

Pro zkušené lídry z gastroprovozu tu máme skvělou šanci, jak se posunout o krok dál. Hledáme nového kolegu na pozici Oblastního ředitele/ky pro firemní restaurace na Moravě.

Náplň práce:

  • řídíte, koordinujete a kontrolujete činnosti na Vašich přidělených provozech
  • v rámci Vašich pravomovocí jednáte jménem společnosti ARAMARK s obchodními partnery a zákazníky
  • spolupracujete se mzdově-personálním oddělením
  • odpovídáte za řádné hospodaření, řízené provozní jednotky a kontrolujete činnost podřízených pracovníků
  • odpovídáte za včasný reporting výsledků Vašich provozů
  • dohlížíte na dodržování norem, výrobních postupů a vlastních kalkulací výrobků
  • podílíte se na otevírání nových provozů va Vaší svěření oblasti

Co od Vás očekáváme:

  • Vaše vzdělání je v oblasti hotelnictví a GASTRONOMIE
  • organizace, ujasnění priorit a zaměření se na KVALITU je Vaše silná stránka
  • máte PRAXI v oboru a zkušenosti s vedením týmu lidí
  • orientujete se v TECHNOLOGIÍCH a jejich PROCESECH
  • rozumíte si s POČÍTAČEM, excelem, wordem a dalšími programy
  • umíte MOTIVOVAT lidi kolem sebe
  • jste časově FLEXIBILNÍ, ochotný CESTOVAT a samostatně se ROZHODOVAT
  • vlastníte řidičský průkaz sk. B
  • jste silná OSOBNOST a jen tak Vás něco nerozhází

Co Vám můžeme nabídnout:

  • firemní automobil i k soukromým účelům
  • firemní telefon + notebook
  • jídlo za pár korun
  • zajímavé finanční ohodnocení + benefity zaměstnavatele
  • odborná školení pro Váš rozvoj
  • možnost profesního růstu
  • nástup dle dohody

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát