Práce: Prodejce nových vozů

lokalita: České Budějovice zadavatel: Job and Travel s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň:

  • prodej nových vozů
  • péče o stávající zákazníky
  • akvizice nových zákazníků
  • komunikace s novými i stávajícími zákazníky

Požadavky:

  • SŠ/ÚSO
  • praxe výhodou, nikoliv podmínkou
  • znalost angličtiny/němčiny výhodou, nikoliv podmínkou
  • velmi příjemné vystupování
  • prezenční dovednosti a nebát se oslovit
  • proklientský přístup
  • práce s PC (email, MS Word, MS Excel, internet aj.)
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost

Benefity:

  • nestereotypní práci
  • služební telefon
  • moderní pracovní a čisté prostředí
  • práci a zázemí stabilní společnosti
  • další firemní vzdělání
  • smluvní benefity a akce

Místo výkonu: České Budějovice – Litvínovice

Nástup: dohodou

Mzda: smluvní + dle svých vlastních výsledků

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.