Hledáme lidem práci Manpower

Seřizovač CNC strojů

Lokalita Velká Dobrá
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba
Hrubá mzda 35.000 – 40.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte zkušenosti jako seřizovač CNC strojů a hledáte novou pracovní příležitost?

Pro našeho klienta z oblasti výroby dílů a příslušenství pro motorová vozidla hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na pozici seřizovače CNC.

Popis pozice:

  • Seřizování a nastavování CNC strojů v souladu s výrobními plány
  • Předávání seřízených strojů operátorům
  • Kontrola a drobná údržba strojů s tím spojená
  • Informování nadřízeného o vzniklých závadách na stroji
  • Občasná výpomoc se stroji ve slévárně - není potřeba předchozích zkušeností, vše vás naučí

Profil kandidáta:

  • Vzdělání v oboru strojírenství případně jiné technické vzdělání
  • Zkušenost na pozici seřizovače min. 2 roky
  • Pečlivost a samostatnost a ochota učit se novým věcem
  • Ochota pracovat ve 2 směnném provozu
  • Znalost českého jazyka slovem i písmem

Nabízíme:

  • Spolupráce formou HPP
  • Půlroční prémie
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč
  • 23 dní dovolené
  • Možnost využití svozového autobusu z okolí Kladna/příspěvek na dopravu
  • lokalita: Velká Dobrá

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Kladno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
  • Slaný
  • 35 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Slaný
  • 38 000 – 47 000 Kč
  • Chrášťany, Praha-západ
  • ECOM spol. s r.o.
  • 35 000 – 39 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 23. dubna
  • Praha
  • PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Praha
  • CentralWork s.r.o.
  • 80 000 – 90 000 Kč
    Benefity:
  • Horní Počernice, Praha
  • BAUFERA s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Podolí, Uherské Hradiště
  • Ztronic s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. července
  • Uherské Hradiště
  • Schlote-Automotive Czech s.r.o.
  • 24 500 – 39 000 Kč
Zveřejněno: 17. května
  • Valašské Meziříčí
  • NEDFORM s.r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 19. července
  • Luhačovice
  • ZÁLESÍ a.s.
  • 25 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 19. srpna
  • Kelčany
  • GarFen.cz,s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. května

AERO Vodochody AEROSPACE a.s., Advantage Consulting, s.r.o., ProJobEU s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., EUROPA Union Service a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., NKT s.r.o., AC Jobs, s.r.o., MCE Slaný s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., ECOM spol. s r.o., Swisspearl Česká republika a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., FILSON s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., PORR a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., Novitim s.r.o., MIKUPEX TRADE s.r.o., Věra Pietrasová, Markmont, s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., Aleš Veselý, Human-Res s.r.o., CentralWork s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., AllTech s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., open recruitment s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., PRESBETON Nova, s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., BAUFERA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Skladník / Skladnice, Programátor / Programátorka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Konstruktér / Konstruktérka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Laborant / Laborantka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Zkušební technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality

Praha 9 - Letňany, Praha 10 - Hostivař, Praha 9 - Horní Počernice, Slaný, Rudná, okres Praha-západ, Chrášťany, okres Praha-západ, Tuchoměřice, Beroun-Závodí, Beroun, Beroun, Velvary, Rakovník, Lety, okres Praha-západ, Praha, Klecany, Kozomín, Úžice, okres Mělník, Žebrák, Hořovice, Lužec nad Vltavou, Cerhovice, Louny, Roudnice nad Labem

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Trainee program – první práce pro absolventy

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Odbory - proč a jak je založit

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

auto Bor hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát místa Most možnost operátor pečlivost plán postup pozice práce pracovní pracovní místa pracovník příspěvek samostatnost SOU společnost společnosti spolupráce stravenky uchazeč vyšší vzdělání zkušenosti znalost české díl dovolené jazyk kontrola kov lokalita nadřízené oblast oblasti obor plány pomoc PR pracovní příležitost prémie profi příležitost případ přístup roční rok stav stroj strojírenství technické údržba volná pracovní místa výrobní výroby zkušenost