Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Údržba linky - až 45 000Kč/měsíčně, nástupní bonus

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Klášterec nad Ohří
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 45.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte práci v moderním a čistém prostředí? Chcete pracovat v týmu super lidí? Tak to čtete ten správný inzerát! Pro našeho významného klienta, jednoho z největších výrobců komponentů do automobilů, hledáme někoho, kdo rozšíří jeho tým údržbářů linky. Nejdená se o agenturní zaměstnávání násup je přímo do kmenového stavu společnosti. Praxi nepotřebujete (pokud ji máte, budeme jen rádi), všechno Vás naučí a vždy budete mít po ruce kolegy, kteří Vám rádi se vším poradí nebo pomůžou. Pracovat budete v čisté moderní hale v třísměnném provozu ve Vernéřově u Klášterce nad Ohří, kam se pohodlně dostanete autobusem z Klášterce nad Ohří, také je zařízena svozová doprava z Chomutova nebo z Jirkova. Co bude Vaší náplní práce? Pracovat budete v týmu a společně s kolegy budete zajištovat bezproblémový chod výroby. Každou směnu budete v úzkém kontaktu s výrobou a reagovat na jejich požadavky na opravy a údržbu strojů. Také budete dělat plánované opravy nebo operativní opravy. Na všechno Vás samozřejmě proškolí a naučí. Nabízíme: - nadstandardní mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností (pracovník bez praxe až 30 100 Kč/měsíc, dále se postupuje dle získané praxe, pracovník s víceletou praxí v automottive až 48 000 Kč/měsíc) - čtvrtletní bonusy - náborový příspěvek 18 000 Kč - nadstandardní počet dnů dovolené - dotované stravování - nástup přímo do kmenového stavu zaměstnanců společnosti viz výše - kariérní růst Požadujeme: - vyhláška č. 50/78 Sb., paragraf 5 - ochota pracovat v třísměnném provozu

  • Chomutov
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Dalovice, Karlovy Vary
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 22. března
  • Žatec, Louny
    Benefity:
  • Ostrava
  • Manpower
Zveřejněno: 13. července

APB - PLZEŇ a.s., Lidé a Příležitosti s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., DISPONERO s.r.o., HEROS servis s.r.o., JOB spectrum s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., LOGIT s.r.o., Möbelix, FMZ group s.r.o., IRLSTAV KV group s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Human-Res s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., PATOK a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Mechanik / Mechanička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Obsluha strojů, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Kadaň, Ostrov, okres Karlovy Vary, Chomutov, Podbořany, Dalovice, okres Karlovy Vary, Žatec, okres Louny, Karlovy Vary, Nová Role, Havraň, Chodov, okres Sokolov, Most, Horní Slavkov, Postoloprty, Litvínov, Sokolov, Louny

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

agenturní zaměstnávání AJ auto automobil bonus bonusy Bor den hledám hodnocení Chomutov inzerát Jirkov kariérní růst měsíc mobil nábor nad Ohří náplň práce NDA nové ohodnocení paragraf plán postup požadavky práce pracovní pracovník praxe prostředí příspěvek růst společnost společnosti stravování zaměstnanců zaměstnávání agent dar doprava dovolené kariérní kontakt kov linky mzdové náborový náplň oprava opravy PR problém standard stav stroj tým výroby výše zkušenost