Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn práce ve výrobě pro každého - až 20.000 Kč/m

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 16.600 – 20.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte práci ve stabilním pracovním prostřední a navíc v příjemném kolektivu? Pak potřebujeme právě Vás! Pro našeho významného klienta působícího v oblasti výroby a distribuce plastů pro automobilový průmysl, hledáme pracovníky na pozici jednoduché práce vy výrobě - oddělení montáže . Náplň práce: montáž automobilových dílů, pomocné práce ve výrobě. Nabízíme práci vhodnou pro ženy i muže v Mošnově. Lze využít dotovanou svozovou dopravu po různých trasách z Bílovce, Nového Jičína, Kopřivnice, Bohumína, Orlové, Dolní Lutyně, Petřvaldu a Ostravy! Jedná se o jednoduchou a dlouhodobou práci v perspektivní společnosti. Čeká na Vás zajímavé finanční ohodnocení, nadstandardní příplatky, samozřejmostí jsou stravenky, proplacení vstupní lékařské prohlídky. Nástup ihned nebo dle domluvy. Nabízíme: - práci na hlavní pracovní poměr - zázemí stabilní firmy s velkým výrobním potenciálem - dlouhodobou spolupráci - měsíční základní mzda 16.600 Kč+ příplatky dle zákoníku práce + nadstandardní příplatek za víkend ve výši 25 %, výkonnostní prémie, docházkový bonus až 1.660 Kč/měsíc - po zkušební době nárok na stravenky v hodnotě 80 Kč (příspěvek zaměstnavatele 55 %) - přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí - fyzicky nenáročnou práci - možnost přechodu do kmenového stavu zaměstnanců společnosti - místo pracoviště: MOŠNOV (okres Nový Jičín) - zajištěna dotovaná svozová doprava Požadujeme: - manuální zručnost a spolehlivost - ochotu pracovat v třísměnném provozu nebo nepřetržitém provozu - zodpovědný přístup k práci

  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 110 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Ostrava
  • Manpower
Zveřejněno: 13. července

Autocentrum Ostrava s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Etimos Human s.r.o., Markmont, s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Randstad HR Solutions s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., DAKO Brno, spol. s r.o., TATRA TRUCKS a.s., Lidl Česká republika s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., KLIM cars s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka chemické výroby, Elektrikář / Elektrikářka

Ostrava, Bohumín

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

AJ auto automobil Bohumín bonus dolní hlavní hledám hodnocení IT Jičín Kopřivnice měsíc místo mobil Most možnost mzda náplň práce nárok NDA nové Nový Jičín ohodnocení Petřvald plat práce pracoviště pracovní pracovní poměr pracovní prostředí pracovník prostředí příplatek příplatky příspěvek SOU společnost společnosti stabilní stravenky víkend výkon zákoník zaměstnanců zaměstnavatel Zruč automobilový průmysl dar díl doprava finanční firmy kolektiv kov lékař lékařské měsíční nabízíme práci náplň navíc oblast oblasti oddělení odpovědný okres oprava placení poměr pomoc PR prémie prohlídky průmysl přátelský příjemné příjemné pracovní prostředí přístup rok standard stav střední výkonnost výrobní výroby zkušební