Hledáme lidem práci Manpower

Technolog/konstruktér pro dětská hřiště

Lokalita Český Těšín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte praxi na pozici konstruktéra či technologa? Hledáte zajímavou náplň práce a možnost růstu? Pojďte navrhovat prvky dětských hřišť.

Popis pozice:

Co bude Vaší pracovní náplní?

-Vývoj a projekce nových technologií a zařízení

-Technologické zpracování požadavků zákazníků

-Zpracování výrobní dokumentace

-Příprava podkladů pro certifikaci

-Asistence při uvádění zařízení do provozu

-Kontrola jakosti

-Koordinace a zajištění technologické přípravy výroby

-Příprava kusovníků a spolupráce s výrobním technologem při nastavení výrobních norem

-Analýza efektivity výroby

Profil kandidáta:

Koho hledáme?

- min.SŠ vzdělání technického směru

- praxe na obdobné pozici

- Znalost SolidWorks - velkou výhodou

- orientace v technické dokumentaci

- kreativní myšlení a schopnost přicházet s nápady a inovacemi

- zodpovědnost, samostatnost

-znalost projekce v programu SolidWorks, nebo podobného 3D programu podmínkou

Nabízíme:

Za to vše Vám nabízíme:

- Získání vysoké technické odbornosti

- Možnost osobního a profesního růstu

- Při prodloužení pracovního poměru, možná dohoda změny smlouvy na neurčito

- Perspektivní a zajímavou práci v ryze české firmě

- Příjemné pracovní prostředí

- Mobilní telefon a služební notebook i k soukromému používání

- Plně placené obědy přímo na pracovišti

  • Dražice
  • V. Racek - zemědělské technologie s.r.o.
  • 27 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. března
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • KOVOKON Popovice s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Hlinsko, Chrudim
  • Backer Elektro CZ a.s.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 2. června
  • Miřetice, Chrudim
  • Backer ELTOP s.r.o.
Zveřejněno: 30. srpna
  • Divišov
  • ABREX s.r.o.
  • 19 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 6. února
  • Jindřichův Hradec
  • Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.
  • od 25 000 Kč
  • Prušánky
  • Základní škola a Mateřská škola…
  • 29 490 – 34 050 Kč
  • Liberec
  • Teplárna Liberec, a.s.
  • 23 000 – 29 000 Kč
  • Liberec
  • Jiří Pokorný - daňoví poradci s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

AJ analýza Bor dění dohoda dokumentace EU hledám inovace IT kandidát Luže mobil Most možnost náplň práce odpovědnost pozice práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí růst řízení samostatnost služební SOU spolupráce telefon výrobní dokumentace vysoké vzdělání získání změny znalost asistence české dokument kontrola koordinace kreativní mobilní myšlení na pracovišti náplň odbor osobní placené poměr PR profesní profi program příjemné příjemné pracovní prostředí příprava přípravy schopnost smlouvy stav technické technolog výrobní výroby zákazník