Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Elektrikář Ve Výrobě (35-40.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Elektronik / Elektronička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 40.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte platnou elektro Vyhlášku a praxi v oblasti elektro? Nevadí Vám práce na 3 směny a jste ochotný učit se novým věcem? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Prosperující společnost hledá nové kolegy na pozici: ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ (35-40.000 KČ)

Náplň práce:

* Instalace, údržba a opravy elektrických systémů a zařízení
* Diagnostika a odstraňování elektrických poruch
* Montáž a zapojení elektrických zařízení
* Spolupráce s kolegy

Co od Vás očekáváme:

* SŠ vzdělání elektro směru
* Platná elektro vyhláška
* Orientace v elektro dokumentaci a schématech
* Ochota učit se
* Ochota práce na 3 směny

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené
* Příspěvek na dojíždění
* Příspěvek na penzijko
* Stravenky
* Bonusy a prémie
* Možnost přivýdělku v rámci dobrovolných přesčasů
* Práce je vhodná pro muže i ženy

* Místo výkonu: Olomouc

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Olomouc
  • ELMO - SA spol. s r. o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Velká Bystřice
  • ELPREMONT elektromontáže s.r.o.
Zveřejněno: 21. března
  • od 28 000 Kč
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Lutín
  • ELEKTRO-FLEXI s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Chlumec, Ústí nad Labem
  • FIA ProTeam s.r.o.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 6. února
  • Ostrava
  • Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková…
  • 29 710 – 39 820 Kč

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Trainee program – první práce pro absolventy

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

bonus bonusy dění elektrikář elektro hledám IT Lom místo možnost náplň práce nové Olomouc plat práce přesčas příspěvek řízení směny společnost spolupráce stravenky vhodná výkon vzdělání životopis dobro dokument dovolené elektrický instalace náplň oblast oblasti opravy PR prémie systém údržba