Hledáme pracovníka se zkušenostmi s prací se dřevem-190Kč/h

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Slaný
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 190 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovného truhláře do prosperující společnosti ve Slaném.
Jedná se o společnost, která se zabývá výrobou nábytku.

Co Vás čeká:

  • Pravidelná dobře hodnocená práce Po-Pá 6:00–14:30
  • Strojní zpracování materiálu: MDF, LTD,HPL, dřevotřísky atp.
  • Ruční komplementace dílců
  • Povrchové úpravy materiálu
  • Kontrola své práce
  • Proškolení dle potřeby

Co od vás očekáváme:

  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Samostatnost a odpovědnost
  • Orientace ve výkresech výhodou ale můžeme zaučit

Co Vám nabízíme:

  • Pravidelnou stálou práci
  • Stabilní zázemí
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Skvělé finanční ohodnocení

V případě zájmu neváhejte psát na email Odpovědět na inzerát nebo volejte a pište na číslo zobrazit tel. číslo

  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Plzeň
  • Roman Tykvart
  • 32 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 3. června
  • Domažlice
Zveřejněno: 4. července
  • Pelhřimov
  • Brychta Michal
Zveřejněno: 15. července

DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., MANDÍK, a.s., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Quality Shop s.r.o., Golf Beřovice s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., PORR a.s., Stokvis Promi s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Petr Malík, Česká pošta, s.p., FIEGE s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Město Odolena Voda, PACKMAN´S PACK s.r.o., Markmont, s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Human-Res s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., PATOK a.s., JOB LEADER EUROPE s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Ing. Jiří Čedík, PROTEOR CZ s.r.o., JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Skanska a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Novitim s.r.o., Daniel Menšík

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářečský inženýr / inženýrka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Zličín, Praha 7 - Troja, Praha 6 - Bubeneč, Praha 5 - Stodůlky, Praha 5 - Řeporyje, Praha 1 - Staré Město, Kralupy nad Vltavou, Dobrovíz, Unhošť, Červený Újezd, okres Praha-západ, Kozomín, Ptice, Hostivice, Úžice, okres Mělník, Postřižín, Chýně, Odolena Voda, Klecany, Rudná, okres Praha-západ, Louny, Loděnice, okres Beroun, Zdiby, Siřejovice

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

email EU hledám hodnocení IT Most náplň práce odpovědnost ohodnocení pečlivost práce pracovní pracovní prostředí pracovník prostředí samostatnost společnost společnosti stabilní školení truhlář Zruč díl finanční kontrola kov materiál náplň PR příjemné příjemné pracovní prostředí případ ruční slané stroj úpravy zkušenost