Hledáme pracovníka se zkušenostmi s prací se dřevem-190Kč/h

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Slaný
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 190 Kč

Hledáme šikovného truhláře do prosperující společnosti ve Slaném.
Jedná se o společnost, která se zabývá výrobou nábytku.

Co Vás čeká:

  • Pravidelná dobře hodnocená práce Po-Pá 6:00–14:30
  • Strojní zpracování materiálu: MDF, LTD,HPL, dřevotřísky atp.
  • Ruční komplementace dílců
  • Povrchové úpravy materiálu
  • Kontrola své práce
  • Proškolení dle potřeby

Co od vás očekáváme:

  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Samostatnost a odpovědnost
  • Orientace ve výkresech výhodou ale můžeme zaučit

Co Vám nabízíme:

  • Pravidelnou stálou práci
  • Stabilní zázemí
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Skvělé finanční ohodnocení

V případě zájmu neváhejte psát na email zamestnani@abzakovo.eu nebo volejte a pište na číslo zobrazit tel. číslo

Máte zájem o tuto nabídku?