Vedoucí výroby oken a dveří

Lokalita Planá nad Lužnicí
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do menší společnosti hledáme technicky zdatného Vedoucího výroby.

Popis pozice:

- Řízení výroby a organizace práce podřízených (ca tým 10 lidí)

- Technická podpora obchodnímu oddělení

- Optimalizace výrobního procesu, podílení se na technickém rozvoji

- Dohled nad dodržováním BOZP a PO

- Hodnocení a motivace podřízených

Profil kandidáta:

- Zkušenosti na obdobné pozici vedení výroby a vedení lidí

- Technické zaměření

- Schopnost dobré komunikace a organizační schopnosti

- Zodpovědnost, spolehlivost

- ŘP sk. B

Nabízíme:

- Zázemí zavedené a stále rostoucí společnosti

- Mzdové ohodnocení až 45 000 Kč (fixní plat 30 000 Kč + bonusová složka)

- Služební automobil i pro soukromé účely

- Příspěvek na stravné

- Příspěvek na dovolenou

- Práci na 1 směnu