Online koučink

Pracovní poměr brigády
Lokalita Brno
Firma Denisa Vernerová
Odměna 6.000 – 8.000 Kč / měsíc

Do týmu mladých koučů hledáme dva další, kteří mají blízko k zdravějšímu stravování, pohybu a práci s lidmi. Náplní naší práce je nejen komunikace s klienty, ale také sestavování plánů (strava + kvalitní doplňky), prezentace sebe sama na soc. sítích a motivace klientů, aby došli ke svému cíli na postavě, energii, kondici. Veškeré tyto aktivity probíhají online nebo telefonicky. Praxe není potřeba, vše vás naučíme, stačí jen vaše vůle.

Požadujeme věk nad 18 let, znalost běžného užívání sociálních sítí, rozhodnost, chuť učit se novým věcem, 10–12 hodin týdně věnovat práci.

Nabízíme za to mladý tým, který vás všechno naučí, flexibilní přivýdělek, který je možno dělat odkudkoliv a krásné finanční ohodnocení, jehož výši si můžete sami ovlivnit.

Pokud máte tyto předpoklady a zaujali jsme vás, ozvěte se přes kontaktní formulář a domluvte si své místo na online výběrovém řízení a zároveň informační schůzce. Termíny schůzky budou dva a to 13.11. v 19:00 a 16.11. v 19:00 na aplikaci ZOOM. O dalších termínech budeme informovat po emailové domluvě.

Máte zájem o tuto nabídku?

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2020 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena