Manažer/ka prodejny pekařství, Hradec Králové

Hradec Králové
43.000 – 47.000 Kč
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Pekařství a cukrářství Sázava, a.s. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Český jazyk (Pokročilý B2)
Minimální vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou

O nás

Účel firmy:
Tvoříme vlastní svět chutí a vůní.
Našim cílem je nadšený zákazník, který u nás našel to své, pro co má smysl se stále vracet.
Tvoříme DOKONALOST z vášně pro řemeslo.

Baví Vás prodej, kontakt s lidmi a troufnete si na řízení týmu? Pokud se nebojíte zodpovědné práce, pojďte do toho s námi!

Náplň práce:

  • vedení pracovního týmu, organizace práce
  • odpovědnost za chod prodejny
  • odpovědnost za ekonomické výsledky a plnění obchodních cílů
  • konstruktivní řešení krizových situací
  • obsluha zákazníků za pultem, prodej výrobků, poradenství zákazníkům
  • práce na pokladně, manipulace s hotovostí
  • doplňování zboží
  • zabezpečení pořádku v prostorách prodejny

Co od Vás očekáváme:

  • schopnost zorganizovat práci sobě i druhým
  • empatii vůči kolegům i zákazníkům
  • orientaci na zákazníka, komunikativnost
  • pozitivní přístup k prodeji
  • ochotu manipulovat s hotovostí
  • pečlivost, vstřícnost, zodpovědný přístup
  • zájem o sebevzdělávání a rozvoj
  • dobrou fyzickou zdatnost, chuť pracovat

Co Vám můžeme nabídnout:

  • odměna za vedení týmu až 8 000 Kč/měsíc
  • odměna za prodejní dovednosti až 10 000 Kč/měsíc
  • dárkové poukázky
  • dotované stravování
  • vánoční bonus
  • firemní akce – plesy, sportovní dny
  • kvalitní technické zázemí
  • firemní byt v Litomyšli s výhodným nájemným
  • stabilitu a jistotu
  • a řadu dalších benefitů

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

EUROBIT - čerpací stanice s.r.o. | EUROBIT - čerpací stanice s.r… | Svobodné Dvory, Hradec Králové Svobodné Dvory, Hradec Králové
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 25. srpna
Go Digital! a.s. | Go Digital! a.s. | Nový Hradec Králové, Hradec Králové Nový Hradec Králové, Hradec…
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 23. srpna
Pekařství a cukrářství Sázava, a.s. | Pekařství a cukrářství Sázava… | Hradec Králové Hradec Králové
  • 26 500 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 22. srpna
EUROBIT - čerpací stanice s.r.o. | EUROBIT - čerpací stanice s.r… | Nový Hradec Králové, Hradec Králové Nový Hradec Králové, Hradec…
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 22. srpna
COMFORT ENERGY Prodej s.r.o., v likvidaci | COMFORT ENERGY Prodej s.r.o.,… | Hradec Králové Hradec Králové
  • od 11 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 8. prosince
ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | ZOO a zámek Zlín - Lešná,… | Štípa, Zlín Štípa, Zlín
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. října
Gantry Rail s.r.o. | Gantry Rail s.r.o. | Řeporyje, Praha Řeporyje, Praha
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. září
Market VUONG s.r.o. | Market VUONG s.r.o. | Kamýk, Praha Kamýk, Praha
  • 21 300 – 23 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 6. září
U Klokočníka s.r.o. | U Klokočníka s.r.o. | Vršovice, Praha Vršovice, Praha
  • do 21 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 6. září
EL GAUCHO CZ, s.r.o. | EL GAUCHO CZ, s.r.o. | Nové Město, Praha Nové Město, Praha
  • do 21 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 6. září
PrimeVigilance s.r.o. | PrimeVigilance s.r.o. | Žižkov, Praha Žižkov, Praha
  • 80 000 – 120 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 6. září
VS steel s.r.o. | VS steel s.r.o. | Lhotky Lhotky
  • do 22 800 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 6. září
Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek | Výrobní družstvo VKUS Frýdek… | Frýdek-Místek Frýdek-Místek
  • do 18 900 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 6. září
Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek | Výrobní družstvo VKUS Frýdek… | Frýdek-Místek Frýdek-Místek
  • do 18 900 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 6. září
Golden Riviera Investment s.r.o. | Golden Riviera Investment s.r… | Vsetín Vsetín
  • do 22 640 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 6. září
FERMAT CZ s.r.o. | FERMAT CZ s.r.o. | Slatina, Brno Slatina, Brno
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 4. října
DSA a.s. | DSA a.s. | Hradec Králové Hradec Králové
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 4. října

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
XXXLutz, ManpowerGroup s.r.o., Albert Česká republika, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., EUROBIT - čerpací stanice s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Hagleitner Hygiene Česko s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, Jan Holínka, Go Digital! a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., ZooshopXXL s.r.o., Tesco Stores ČR a.s., Pekařství a cukrářství Sázava, a.s., UGO trade s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., kalkulator.cz, s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Kurýr / Kurýrka, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Specialista / specialistka IT, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Hradec Králové, Nový Hradec Králové, Hradec Králové, Svobodné Dvory, Hradec Králové, Pražské Předměstí, Hradec Králové, Celá ČR, Hradec Králové, centrum

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

zájem
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT