Práce: Dělník v dřevařské výrobě – obsluha paletovací linky

lokalita: Horka u Staré Paky zadavatel: Wotan Forest, a.s.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Požadujeme:
Hledáme manuálně zručné zaměstnance do pilařského provozu, vhodné pro dřevařské učňovské obory, nebo obory mechanizátor, opravář, truhlář apod., ochota pracovat v dvousměnném provozu (po-pá).

Náplň práce:

  • Vkládání prken a hranolů do paletovací linky,
  • nastavení linky mechanicky i počítačově, dle typu palety,
  • drobné provozní opravy linky,
  • možná i občasná práce na VZV.

Nabízíme:

  • Dvousměnný provoz,
  • zázemí stabilní společnosti,
  • stravenky,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • výhodné ceny volání pro zaměstnance a jeho blízké a další slevové programy koncernu Agrofert.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

19.000 – 28.000 Kč

Toplist