Hledáme lidem práci Manpower

Vydělej si jako seřizovač vstřikolisů až 36.000,- plus získej náborový příspěvek 10.000,-!!

Lokalita Jihlava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Rozjeď svou kariéru seřizovače v nadnárodní firmě na výrobu světlometů do automobilů různých značek. Za tvou suprovou práci tě náležitě odměníme a tvá mzda může stále růst a růst v závisloti na dobře odvedené práci a zkušenostech!

Popis pozice:

Co práce seřizovače v takové firmě obnáší? Budeš spolupracovat s různými odděleními při řešení technických nebo kvalitativních problémů, zodpovědnost a kontroly technického stavu strojů, přehazování forem a následné seřízení vstřikolisů a lakovacích zařízení. Pracovat můžeš buď na 8hodinové směny (ranní, odpolední, noční) nebo na 12hodinové směn (krátky/dlouhý týden). Zaučení je samozřejmostí a kolegové ti vždy rádi poradí, pokud se setkáš s něčím složitějším.

Profil kandidáta:

Vlastnosti, které by náš ideální seřizovač, měl mít:

  • SOŠ technického zaměření ukončené výučním listem
  • Praxi s technologií vstřikolisů nebo lakování
  • Pracovitost
  • Odolnost vůči stresu
  • Dovednost řešit problémy rychle, efektivně a s chladnou hlavou
  • Samostatnost
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Loajalitu

Nabízíme:

Dobře odvedenou práci umíme ohodnotit. Mzda se pohybuje 26.000 - 35.000,- Kč dle dovedností a zkušeností. Tohle ale není konečná mzda. Pokud se ve své práci budeš zdokonalovat, tvá mzda může růst, stejně jako ty můžeš růst na jiných pozicích. A co k tomu? Náborový příspěvek v hodnotě 10.000,- vyplacený formou Cafeterie, pokud bydlíš dál než 25 km od Jihlavy, poskytneme ti příspěvek 1000,- - 1500,- Kč na dopravné, v neposlední řadě také 13. mzda. Dále je určitě zajímavé, že myslím ei na tvůj odpočinek a pohodlí a nabízíme ti 25 dnů dovolené, dotované závodní stravování, penzijní připojištění po 1 odpracovaném roce u nás, bonus na zdraví v hodnotě 1500,- Kč a další zajímavé benefity.

  • Třebovice
  • Wotan Forest, a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. října
  • České Budějovice
  • Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • od 16 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 24. září
  • 90 – 105 Kč / hod
  • Ruzyně, Praha
  • Czech Airlines Technics, a.s.
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Praha
  • Delivery Hero Logistics Czech Republic…
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Plzeň
  • FUTURA AM s.r.o.
  • 25 089 – 33 744 Kč
  • Brno
  • FEE Transport s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
  • Opatovice nad Labem
  • Kovo Kameník s.r.o.
  • 16 280 – 18 280 Kč
  • Mariánské Lázně
  • OLYMPIA Hotel, s.r.o.
  • od 25 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

AJ auto automobil benefit benefity bonus Bor den IT kandidát kolegové kvalita Lom měření mobil Most mzda nábor náplň práce nové odpovědnost penzijní připojištění pojištění pozice práce připojištění příspěvek růst řízení samostatnost směny stravování stres týden zdraví cafeterie dovednost dovolené kontroly kov Lakování list náborový náplň národní oddělení penzijní placený PR problém profi řešení stav stroj světlo technické technický technolog závod zkušenost