Práce: Nenáročná práce ve výrobě zdravotnických materiálů

lokalita: Přelouč zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta, společnost vyrábějící jednorázové zdravotnické pomůcky, hledáme nové pracovníky/ce do výroby. Práce probíhá v sedě, v dvousměnném provozu na ranní a odpolední směny. Svou povahou je vhodná spíše pro ženy. Nabízíme pozici v čistém provozu, zajímavou mzdu i výbornou dopravní dostupnost pracoviště. Místo výkonu práce: Přelouč. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:

  • kompletace jednorázových zdravotnických pomůcek
  • pomocné práce ve výrobě

Nabízíme:

  • měsíční mzdu po zapracování až 18.500 Kč/měsíc (nástupní mzda 14.500 Kč/měs.)
  • při kvalitně odvedené práci navýšení mzdy již ve zkušební době
  • zajímavou práci v čistém prostředí
  • dobrou dostupnost pracoviště blízko vlakového nádraží
  • pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

  • manuální zručnost a pečlivost
  • dobrý zrak, zodpovědnost
  • ochotu práce na ranní (6:00–14:00) a odpolední (14:00–22:00) směny

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku, volejte, pište či zašlete email s uvedením kontaktu na Vás.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Přelouč

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.