Hledáme lidem práci Manpower

Montér / Montážník - fotovoltaiky!

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Pomáháme rodinám a firmám bojovat s neustále rostoucí cenou energie. Jsme česká firma s dlouholetou zkušeností a vizí. Staňte se součástí a pojďte s námi realizovat instalace solárních elektráren.

Pokud máte kamarády, kolegy nebo známé se kterými chcete utvořit jeden tým, neváhejte, máte možnost pracovat s partou lidí které budete znát.

Popis pozice:

  • Montáž fotovoltaických elektráren.
  • Montáž konstrukcí a fotovoltaických panelů a zhotovení kabelových tras pro střechy rodinných domů.
  • Cestování po instalacích.
  • Budete součástí týmu celkem tří kolegů, se kterými se budete účastnit instalací .

Profil kandidáta:

  • Fyzická zdatnost a zdravotní stav umožňující práci v terénu a výškách.
  • Povědomí o elektroinstalacích, vyhláška 50, paragraf 6 - výhodou.
  • Zkušenost s FVE - výhodou.
  • Předchozí zkušenosti s montážními pracemi - výhodou.
  • ŘP sk. B.
  • Ochotu a zájem cestovat po instalacích po Čechách.

Nabízíme:

  • Práci na IČO, nebo pracovní smlouvu.
  • Mzda 35 000 – 60 000 Kč/měsíc.
  • Práci 4 dny v týdnu (po - čt).
  • Veškeré vybavení potřebné k instalacím.
  • Služební automobil pro každou partu.

Máte zájem podílet se na našich projektech? Neváhejte a zasílejte své životopisy. Na jejich základě vás budeme kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Poděbrady
  • HYDROPRODUCT s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. dubna
  • Poděbrady
    Benefity:
Zveřejněno: 25. dubna
  • Okřínek
  • BIOPOL paints s.r.o.
  • Čáslav-Nové Město, Čáslav
  • Zenit, spol.s r.o.
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 29. dubna
  • Chlumec nad Cidlinou
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 65 000 – 75 000 Kč
Zveřejněno: 28. dubna
  • Třinec
  • P&S výroba, obchod, služby spol. s r. o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • Jihlava
  • Ivana Rožboudová Hrůzová
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Hořice, Jičín
  • Weld Project, s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Písková Lhota, Nymburk
  • Chaintech s.r.o.
  • 77 700 – 91 200 Kč
Zveřejněno: 16. října
  • Středočeský kraj
  • Jiří Bohunek
Zveřejněno: 11. dubna
  • Čakovice, Praha
  • Europa Workintense spol.s r.o.
Zveřejněno: 15. října
  • Lovosice
  • KBS Lovosice s.r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Uničov
  • Industrial Machine Service s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 13. října
  • Jedlí
  • R E N O S T A V, spol. s r.o.
  • od 17 900 Kč
Zveřejněno: 15. prosince
  • Jedlí
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Jedlí
  • 18 500 – 20 000 Kč
  • Přerov
  • HALLEXO CZ s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 12. ledna

HR Direct s.r.o., Jitka Poláková, Comac jobs s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Walther Flender s.r.o., O.K. solution, s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., HYDROPRODUCT s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., BIOPOL paints s.r.o., TopolWater, s.r.o., Zenit, spol.s r.o., AC Jobs, s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Agentura Top Talent, s. r. o., ADAM & PARTNER, s.r.o., Futurum personal s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Hutník / Hutnice, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Servisní technik / technička, Vrátný / Vrátná, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Tiskař / Tiskařka, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Kolín, Ovčáry, okres Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Zásmuky, Okřínek, Čáslav, Čáslav-Nové Město, Čáslav, Nymburk, Poříčany, Vrdy, Chlumec nad Cidlinou, Úžice, okres Kutná Hora, Český Brod, Přelouč, Žáravice

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

auto automobil česká den elektro energie EU firma HR inzerát inzeráty IT kandidát Luže měsíc místa mobil možnost mzda paragraf postup pozice pracovní pracovní místa služební služební auto SOU společnost společnosti uchazeč v týdnu vyšší zdravotní zdravotní stav zkušenosti životopis cestování díl dny foto instalace kontakt PR profi projekt případ přístup součást stav tým volná pracovní místa vybavení zájem zkušenost