Práce: Provozní vedoucí úklidu BRNO A JIŽNÍ MORAVA

lokalita: Brno zadavatel: Clarima, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Rádi cestujete? Jste komunikativní? Máte organizační talent a jste profík v tom co děláte?

Právě hledáme šikovného člověka, který si dokáže zorganizovat svůj diář, tak aby všechno stihl a v případě nečekané situace dokázal pružně zareagovat.

Rozšiřujeme náš tým o pozici

"Provozní vedoucí v úklidu“ pro oblast BRNA A JIŽNÍ MORAVY.

Uspěje ten, kdo dokáže:

  • přirozeně řídit, úkolovat a kontrolovat všechny své podřízené, odpovídat za provádění školení a dodržování BOZP.
  • že má zkušenosti v oblasti zásobování zakázky materiálem a prostředky a odpovědnost za jejich efektivní využití za správné uložení materiálu a prostředků.
  • spolupracovat s personálním oddělením – nástupy a výstupy zaměstnanců, podklady pro mzdy…
  • spolupracovat s finanční účtárnou – fakturace…
  • pravidelně hodnotit všechny své podřízené a motivovat je k vysokým pracovním výkonům a kvalitní práci.
  • jednat se zákazníky.

Ten kdo uspěje, bude moci:

  • pracovat na území Brna a Jižní Moravy na plný úvazek.
  • jezdit ve služebním automobilu a používat firemní telefon a PC.
  • zdokonalovat se v oboru.

Pro výkon této činnosti budete nutně potřebovat:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxi v řízení kolektivu
  • ŘP sk. B s praxí
  • Znalost MS OFFICE
  • Čistý trestní rejstřík

Náplň práce:

  • Budete mít na starosti přidělené zakázky v Brně a na Jižní Moravě a zaměstnance, kteří na těchto zakázkách pracují. Výsledkem Vaší práce bude spokojený klient, vedoucí a v neposlední řadě úklidový pracovník, který bude na zakázce pracovat. Jestliže si dokážete sami sebe představit na této pozici, máte rádi, když jsou věci dotažené do konce a můžete se pochlubit dobrými výsledky ve svých dosavadních aktivitách, jste to možná vy, kdo v brzké době posílí náš tým.

Pracovní doba: 8:00 – 16:00 hod.

Odměna: 25.000,– Kč/měsíčně

Nástup: Dohodou

Podmínky: Praxe na podobné nebo stejné pozici v oblasti úklidových a facility služeb je Vaší velkou výhodou!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Obor

Služby

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu určitou
1. 10. 2016 — 30. 9. 2017

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.