Údržbář / Seřizovač do potravinářské výroby - až 37 000 Kč!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Dobruška
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 32.000 – 37.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jsme společnost vyrábějící různé omáčky (kečup, horčice apod.). V tuto chvíli hledáme vhodné adepty na pozici údržbář / mechanik do potravinářské výroby. Náplní práce bude seřízení a nastavení stroje, na kterém se následně budou vyrábět omáčky všeho druhu. Nastavení etiket, víček apod.

Požadujeme

  • úplné střední odborné vzdělání strojního zaměření nebo elektro
  • řidičský průkaz sk. B, osvědčení o řízení VZV výhodou
  • potravinářský průkaz je nezbytnou nutností!
  • samostatnost, pečlivost a ochota učit se nové věci
  • ochota pracovat na dvě směny (ranní, odpolední)

Náplň práce

  • údržba, oprava a seřizování strojního zařízení v potravinářské výrobě
  • manipulace s materiálem (VZV, ručně, „paleťákem“)

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky v hodnotě 90,–Kč
  • mzda až 37.000,– Kč po zaškolení!
  • osobní ohodnocení
  • kolektivní odměna (v případě splnění měsíčních cílů)
  • zajímavá a různorodá práce v dobrém kolektivu
  • místo výkonu práce: Dobruška