Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

SERVISNÍ TECHNIK, SUPER MZDA, AUTO, BENEFITY, JISTOTA

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Uherské Hradiště
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 32.000 – 48.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáme zvídavého a nápaditého uchazeče se zájmen o elektromechaniku pro významnou mezinárodní společnost na pozici servisního technika elektrických a mechanických zařízení. Zaměstnavatelem je jedna z nejsilnějších firem ve svém oboru, v nabídce je celá řada benefitů. Jedná se o zajímavou a velmi rozmanitou práci. Je třeba také zmínit, že práce je samostatná a v mnoha ohledech svobodná (nestojí vám pořád někdo za zády jak tomu je v mnoha jiných zaměstnáních). Náplň práce: - servisní činnost ve svěřeném regionu v jasně určené části Uherského Hradiště a blízkého okolí, bez nutnosti přenocování, každý den se tedy vracíte domů - identifikace, diagnostika a odstraňování poruch - kontrolní činnost jako prevence proti poruchám - vedení technické a provozní dokumentace Nabízíme: - velmi motivační mzdu v závislosti na kvalitě práce - mzda se skládá z fixní složky, která je odvislá od zkušeností a je mezi 28 až 33 tisíci, dále osobního ohodnocení a výkonnostní složky a prémií. Šikovní a pracovití mechanici si u nás vydělávají přes 50 tisíc měsíčně - služební automobil i pro soukromé účely - velmi dobré zacházení - velmi příjemný a přátelský kolektiv - propracovaný systém prémií a odměn - velmi dobré platové podmínky a jistotu stálého příjmu - odborné kurzy a vzdělávaní v oboru - možnost prohlubování dovedností a zkušeností - stravenky, příplatek za dodržování docházky, penzijní pojištní - 5 týdnů dovolené a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů Požadujeme: - zkušenost se servisem středně velkých a velkých elektrických a mechanických zařízení - vyučení v oboru elektro nebo mechanika - vyhlášku 50 (minimálně §6) - řidičský průkaz - zájem o další vzdělávání

  • Otrokovice
  • FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 21. března
  • Luhačovice
  • VAVRYS CZ s.r.o.
  • 14 500 – 19 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Relax zóna
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
včerejší
  • OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Brankovice
  • 34 000 – 42 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Praha
  • build&build s.r.o.
  • 50 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 12. července
  • Ostrava
  • ABISTORE SPORT s.r.o.
  • Praha
  • Elektroline a.s.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Vlašim
  • Základní škola Sídliště Vlašim,…
  • 32 170 – 41 940 Kč
Zveřejněno: 14. června
  • Velké Opatovice
  • VOS zemědělců,a.s.
  • od 30 000 Kč

Project Controls, s.r.o., EVPÚ Defence a.s., Lead - HR Services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia Valašské Meziříčí, INDEX NOSLUŠ s.r.o., SMART VENTURE s.r.o., Comac jobs s.r.o., RPG Recycling, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Continental Barum s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Human-Res s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Amikov job, s.r.o., Zdravé stravování s.r.o., VAVRYS CZ s.r.o., Lázně Luhačovice, a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., METALLBAU CZ, s.r.o., AISE, s.r.o., DF Partner s. r. o., Skanska a.s., H E R U S, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Teplo Zlín, a.s., METALL Kyjov, spol. s r.o., Astotec Automotive Czech Republic s.r.o., MONT-KOVO, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Popelář / Popelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Pokojová služba, Aranžér / Aranžérka, Výzkum a vývoj, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Kyjov, okres Hodonín, Uherské Hradiště, Staré Město, okres Uherské Hradiště, Hluk, Napajedla, Veselí nad Moravou, Uherský Brod, Otrokovice, Bzenec, Strážnice, Luhačovice, Vlkoš, okres Hodonín, Zlín, Brankovice, Kroměříž, Hulín, Fryšták

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

AJ auto automobil benefit benefity Bor činnost den dodržování dokumentace elektro elektromechanik hledám hodnocení HR IT kurz kurzy Luže mezinárodní mobil Most možnost mzda náplň práce ohodnocení plat podmínky práce příplatek řízení služební služební auto SOU společnost stravenky technik uchazeč vedení výkon vyučení v oboru vzdělávání zaměstnanec zaměstnání zaměstnavatel dokument dovednost dovolené elektrický kolektiv kov motivační náplň národní obor odbor odborné osobní penzijní platové podmínky PR přátelský příjemný region řidič servis systém technické technika výkonnost vyučení zájem zaměstnanecký zkušenost