Obchodní konzultant/Telefonista - nejedná se o prodej

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Modřany, Praha
Firma DISPONERO s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do stabilní společnosti zabývající se dodáním tepelných čerpadel hledáme Obchodního konzultanta/telefonistku. Jedná se o kontaktování potenciálních zákazníků, kteří společnost sami osloví a mají zájem o zpracování nabídky tepelného čerpadla.

Náplň práce:

  • První kontakt se zákazníkem, který společnost poptává. Nejedná se o aktivní oslovování!
  • Evidence doplňujících informací, orientační návrh řešení a zaslání podkladů.
  • Spolupráce s obchodním týmem.
  • Práce s databází stálých zákazníků, průběžná komunikace.

Požadavky:

  • Zkušenosti z práce v callcentru nebo na obdobné pozici podmínkou.
  • Skvělé komunikační dovednosti.
  • Základní technické schopnosti (orientace v oblasti stavebnictví výhodou).
  • Uživatelská znalost MS Excel a CRM systému.

Nabízíme:

  • Mzda dle domluvy.
  • Zaměstnání do kmene firmy, smlouva na dobu neurčitou.
  • Zázemí středně velké, stabilní společnosti se silným jménem.
  • Pracoviště Praha 4 – Modřany.
  • Nástup možný od 01.05.2021.