Lakýrník: práce ihned za 35 000 Kč + ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Česká Lípa
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Min. vzdělání Základní
Mzda 30.000 – 35.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Požadujeme

  • vyučení v oboru lakýrník (výhodou)
  • zkušenost s vodou ředitelnými barvami a s lakováním velkých ploch
  • praxe minimálně 2 roky (NUTNOSTÍ)
  • Životopis

Nabídka

  • práci na HPP
  • možnost měsíčních záloh
  • osobní ohodnocení od mistra
  • výběr z pěti jídel + snídaně před ranní směnou
  • nepřetržitý provoz
  • možnost ubytování (příspěvek 3500kč)
  • 25 dní dovolené

Pracovní náplň

  • velkoplošné nátěry základním nátěrem, mezivrstvou, vrchním nátěrem, konečné plošné lakování, vrchní lak
  • základní a vrchní nátěry konstrukčních prvků
  • odstraňování přetoků a zbytků barvy
  • opravy vad finálního nátěru včetně laku
  • měření vrstvy nátěru, mřížková zkouška, měření lesku