Hlavní účetní

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Turnov
Firma DISPONERO s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 30.000 – 50.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do malého týmu finanční účtárny hledáme hlavní účetní.
Zaměstnání do kmene firmy.

Náplň práce:

  • kontrola účetních dokladů a správnosti účtování dle platné legistlativy
  • zpracování faktur, bankovních výpisů, pokladny a cestovních náhrad
  • vedení evidence majetku
  • příprava podkladů pro přiznání DPH, souhrnného a kontrolního hlášení
  • reportování dle IFRS

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • zkušenosti na seniorní pozici ve financích
  • všeobecnou znalost problematiky účetnictví, daní a IFRS
  • AJ na komunikativní úrovni, případně komunikativní NJ a mírně pokročilou AJ
  • dobrou znalost SAP, pečlivost, důslednost, samostatnost

Nabízíme:

  • mzda 30–50 000 Kč (dle praxe)
  • práce v menší stabilní společnosti
  • možnost homeoffice, flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování
  • pracoviště v Turnově