Inženýr/-Ka Zákaznické Kvality (Q Planner)

Chomutov
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Minimální vzdělání
Základní

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Do elektro výroby hledám inženýra zakáznické kvality, plánování. Baví Vás elektro a moderní technologie? Pak hledám právě Vás.

Vaše úkoly:

  • Zajištění denního chodu sériové kvality
  • Podpora inženýra zákaznické a dodavatelské kvality, pomoc při řešení reklamací, zajištění dokumentace
  • Mezičlánek mezi výrobou a inženýry zákaznické a dodavatelské kvality
  • Koordinace měření
  • Externí a interní komunikace

POŽADAVKY:Na pozici uvítáme následující zkušenosti:

  • Technická VŠ nebo SŠ se zaměřením elektro
  • Německý nebo anglický jazyk – min B2
  • PC dovednosti (Windows, Office, SAP)
  • Zkušenost v QM project leading v automotive – nezbytné, s procesem zaměřeným na QM-systém, znalost IATF16949 nebo VDA 19.2, FMEA
  • Časová flexibilita – cestování (Evropa, svět), řidičský průkaz – skupina B, aktivní řidič

BENEFITY:*motivující platové ohodnocení

  • 13. a 14. plat
  • týden dovolené navíc
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • jazykové kurzy
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu, nabídka

dotovaných volnočasových aktivit)

  • příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
dnešní
Pekařské obchody s.r.o. | Pekařské obchody s.r.o. | Žatec, Louny Žatec, Louny
  • 17 400 – 18 000 Kč
  • Plný úvazek
dnešní
IZOPOL DVOŘÁK, s.r.o. | IZOPOL DVOŘÁK, s.r.o. | Podbořany Podbořany
  • 26 700 – 33 500 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
DISPONERO s.r.o. | DISPONERO s.r.o. | Žatec, Louny Žatec, Louny
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 25. srpna
SULCO Automotive Group, s.r.o. | SULCO Automotive Group, s.r.o. | Louny Louny
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. srpna
IZOPOL DVOŘÁK, s.r.o. | IZOPOL DVOŘÁK, s.r.o. | Podbořany Podbořany
  • 29 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. srpna
Saar Gummi Czech s.r.o. | Saar Gummi Czech s.r.o. | Stolín, Červený Kostelec Stolín, Červený Kostelec
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. srpna
Agentura Top Talent, s. r. o. | Agentura Top Talent, s. r. o. | Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. prosince
O.K. solution, s.r.o. | O.K. solution, s.r.o. | Nová Ves, Třebíč Nová Ves, Třebíč
  • 40 000 – 49 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. září
Brigomat.cz s.r.o. | Brigomat.cz s.r.o. | Skalice nad Svitavou Skalice nad Svitavou
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. září
Brigomat.cz s.r.o. | Brigomat.cz s.r.o. | Skalice nad Svitavou Skalice nad Svitavou
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. listopadu

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
DELTA & PERSONAL s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., DISPONERO s.r.o., Etimos Human s.r.o., EUROPA Union Service a.s., IZOPOL DVOŘÁK, s.r.o., LOGIT s.r.o., Pekařské obchody s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., RS agentura práce s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Dräger Manufacturing Czech s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Lidé a Příležitosti s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Kaufland Česká republika v.o.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., Tesco Stores ČR a.s., C KAPITAL INWEST a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Specialista / specialistka IT, Nákupčí, Pokladní, Dělník / Dělnice, Šič / Šička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Manažer / manažerka kvality, Vedoucí týmu / Team leader, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Chemický technik / technička, Laborant / Laborantka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v chemii, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Obsluha strojů, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Specialista / specialistka kvality, Shift leader / Vedoucí směny

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Klášterec nad Ohří, Chomutov, Most, Louny, Podbořany, Žatec, okres Louny, Jirkov, Vernéřov, Klášterec nad Ohří, Bitozeves, Havraň, Kadaň

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

auto nabídka zkušenost
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT