Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pracovník pro opravu a údržbu spot. elektroniky - až 20 000 Kč/měsíc.

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha-východ
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.000 – 29.999 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho významného klienta zabývajícího se opravou spotřební elektroniky (např. x-boxy, notebooky, set-top-boxy apod.) hledáme vhodné pracovníky/ice na jednoduché manuální práci.

Náplň práce

  • čištění elektropřístrojů od prachu a drobných nečistot
  • výměna vadných dílů
  • kompletace a balení přístrojů po jejich opravě

Pracovní doba

  • 3 směnný provoz:

ranní: 6:30 – 14:30
odpolední: 14:30 – 22:30
noční: 22:30 – 6:30

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr s nástupem ihned
  • mzdu: až 20 000 Kč/měsíc (základ 15 000 + výkonnostní bonusy až 4 000 + příplatky dle zákoníku práce)
  • nástup možný ihned
  • pracoviště: cca 10 min. od Prahy – Říčany – Jažlovice
  • dopravu na pracoviště zajištěnou ZDARMA svozovým autobusem z Prahy 4 – metro C Opatov
  • poskytnutí pracovních ochranných pomůcek
  • příjemné pracovní prostředí, k dispozici je stravování na všech směnách

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost, manuální zručnost
  • spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost
  • praxi na obdobné pozici – výhodou

V případě zájmu o tuto nabídku nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím odpovědního formuláře. Nezapomeňte připojit tel. kontakt na Vás.

  • Říčany, Praha-východ
  • KESO Praha spol. s r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 2. května
  • Kamenice, Praha-východ
  • Strojmetal Aluminium Forging a.s.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 30. dubna
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Brno-město
  • ALTWORX s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 3. prosince
  • Středočeský kraj
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Olomoucký kraj
  • BPSA s.r.o.
  • 10 000 – 12 999 Kč
  • Ostrava-město
  • SQS Sorting and Quality Services s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Zahraničí
  • Chemwork
  • 50 000 – 59 999 Kč

Grafton Recruitment s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., KESO Praha spol. s r.o., CentralWork s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Möbelix, Manuvia FairJob s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Strojmetal Aluminium Forging a.s., GASTROART CZ, spol. s r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., PPL CZ s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Kominík / Kominice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Revizní technik / technička, Kovář / Kovářka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Zámečník / Zámečnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský technolog / technoložka

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Říčany, okres Praha-východ, Mnichovice, okres Praha-východ, Klecany, Hlavenec, Čestlice, Zápy, Zdiby, Odolena Voda, Kamenice, okres Praha-východ, Doubek

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

AJ auto bonus bonusy doba elektro formulář hlavní hledám HR IT měsíc náplň práce odpovědnost plat práce pracoviště pracovní pracovní doba pracovní poměr pracovní prostředí pracovník prostředí příplatky Říčany stravování vhodné výkon zákoník zdarma Zruč dar díl kontakt náplň odpovědní poměr PR příjemné příjemné pracovní prostředí případ stroj výkonnost výměna