Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Pracovník údržby a oprav tratí

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jeseník
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Druh PPV:

Pracovní poměr (Na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou)

Pracoviště:

Jeseník

Možný nástup:

po vykonání lékařské prohlídky, případně dle dohody

Požadované vzdělání:

vyučení v technickém oboru

Požadovaná praxe:

vhodné i pro absolventy

Kvalifikační předpoklady:

trestní bezúhonost

zdravotní způsobilost

Požadovaný profil:

spolehlivost

samostatnost

manuální zručnost

týmová spolupráce

fyzická zdatnost

Pracovní náplň:

odborné opravy s kvalifikací pro několik pracovních činnností (oprava kolejí a výhybek, údržba vegetace na pozemcích, údržba kolejišť a nástupišť)

Nabízíme:

  • zvýšený nárok dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

  • Staré Město, Bruntál
  • SVĚT PLODŮ s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 25. dubna
  • Lipová-lázně
  • Jiří Marinka
  • 38 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. dubna
  • Vrbno pod Pradědem
  • Krahulec International Logistic, s.r.o.
  • od 22 600 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Staré Město, Šumperk
  • NET - vysokotlaká technika, spol. s r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 16. dubna
  • Kuřim
  • CD GROUP s.r.o.
  • 33 000 – 39 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 18. května
  • Malá Strana, Praha
  • PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 15. června
  • Brno
  • 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

absolvent AJ Bor druh EU IT Jeseník měsíc Most možnost na dobu neurčitou nárok paušál práce pracoviště pracovní pracovní poměr pracovník praxe pro rodinné příslušníky příspěvek samostatnost spolupráce sport spoření stravenkový paušál stravování vhodné volno výhody vzdělání zdravotní Zruč dohody dovolené kov lékař lékařské na dobu na dobu určitou náplň obor odbor odborné oprava opravy penzijní poměr požadované vzdělání PR pracovní náplň profi prohlídky předpoklad případ příslušník rok stravenka technické tým údržba výše vyučení zdravotní způsobilost způsobilost