OPERÁTOR/KA VÝROBY| Kladno|TOP

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Kladno
Firma Manuvia FairJob s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 25.000 – 28.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáte stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí? Chcete se podílet na zrodu a výrobě hračka, která Vás vrátí do dětských let? Pokud je právě tato nabídka, to co hledáte, tak neváhejte a reagujte!

Náplň práce:

  • výroba komponentů stavebnice
  • dodržování postupů
  • kompletování, dodržování balení do pytlíků a vkládání do papírových krabic
  • spolupráce s ostatními odděleními

Požadavky:

  • manuální zručnost a pečlivost
  • flexibilitu a spolehlivost
  • bezproblémové rozeznávání barev

Co nabízíme:

  • nástupní hodinová mzda 147 Kč. Měsíční výdělek až 28 000 Kč.
  • bonusy až do výše 2 300 Kč měsíčně, odměny za přesčasy
  • 25 dnů dovolené
  • 12ti hodinové směny v nepřetržitém provozu (2× denní, 2× noční a 4 dny volna)
  • příspěvek na stravování
  • svozový autobus ZDARMA (Beroun, Rudná, Loděnice, Praha-Ruzyně, Rakovník)
  • parkování přímo v areálu
  • moderní fitness v areálu zdarma
  • 50% slevu na všechny výrobky
  • bonus ve výši 5 000 Kč za doporučení kamaráda/příbuzného
  • možnost týdenních záloh až ve výši 1 000 Kč
  • možnost ubytování na pěkné ubytovně za zvýhodněné podmínky