Volné místo ve firmě KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Mistr dřevoskladu

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma KRONOSPAN CR,spol. s r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Vyrábíme a distribuujeme desky na bázi dřeva. Jsme předním výrobcem dřevotřísek, dřevotřískových desek střední hustoty (MDF), laminátových podlah či OSB desek. Vyrábíme také speciální a dekorativní papír, stejně jako další přidružené produkty, jako jsou panely s melaminovou vrstvou, pracovní desky, stěnové panely, parapety, lakované HDF, kompaktní desky, vysokotlaké lamináty, překližky a další. Hledáme nové kolegy. Možná právě Vás.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • Řízení personálu dřevoskladu
  • Zabezpečení servisu a údržby mechanismů na dřevoskladu
  • Kontrola externí přejímky dřeva
  • Zodpovědnost za návoz materiálu do výroby
  • Organizace navážení a vyvážení externích skladů
  • Zodpovědnost za zajištění předepsaných požadavků na kvalitu výroby

Požadujeme:

  • Zkušenosti z práce v průmyslové nebo dřevozpracující výrobě
  • Strojní průkaz
  • Praxi na pozici řidiče nakladače
  • Zodpovědný přístup a samostatnost
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (krátký – dlouhý týden)

  • Jihlava
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
Zveřejněno: 25. března
  • Olomouc
  • Kovaříková Marie
Zveřejněno: 5. prosince
  • Skřípov, Prostějov
  • Mistři
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 25. července
  • Bělušice, Most
  • Mistr
  • 18 720 – 26 150 Kč
Zveřejněno: 10. srpna
  • Olomouc
  • Vaidová Magda
Zveřejněno: 28. září
  • Solnice
  • Manpower
Zveřejněno: 26. září
  • Tábor
  • Renáta Kryštofová
Zveřejněno: 12. července
  • Březejc
  • Veronika Smíšovská
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 20. srpna
  • Vyškov
  • Růžena Váchová
  • 20 000 – 22 400 Kč
Zveřejněno: 23. července
  • Vsetín
Zveřejněno: 6. srpna

ARAMARK, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina, LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., INTERCONEX - MOBIL, a. s., Šmídl s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Trenkwalder a.s., KOMBI TRANS s.r.o., VYZNAč, s.r.o., RV Transport s.r.o., Almus s.r.o., František Tomášek, VsTgrup s.r.o., MF PRODUCT,s.r.o., KONEX OCEL s.r.o., EXIT 112 s.r.o., P.O.V. industries service, s.r.o., HUSTÁK CZ s.r.o., LordMax s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Strojmistr / Strojmistrová, Strojvedoucí, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Účetní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Seřizovač / seřizovačka strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Vedoucí týmu / Team leader, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Policista / Policistka, Úředník / Úřednice, Vedoucí skladu, Specialista / specialistka kvality

Jihlava, Celá ČR, Luka nad Jihlavou, Střítež, okres Jihlava

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

AJ den IT mistr Most náplň práce odpovědnost OZP práce samostatnost sklad týden zkušenosti externí kontrola materiál náplň odpovědný organizace pečení PR průmysl průmyslové přístup řidič servis stroj výroby zkušenost