Hledáme lidem práci Manpower

Scripting Specialist

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

We are looking for a Scripting Specialist for an international American company to work in a large R&D centre in Brno. If you have a master or bachelor degree in Computer Science or IT related industry, interest in networks and know some Python, Bash or another similar scripting language, you are a welcomed candidate.

Popis pozice:

Your responsibilities will be to:

  • implement continuous integration and delivery
  • support and deploy products of the company
  • design and write automated tests for new features and to improve and maintain existing ones

Profil kandidáta:

Minimal requirements:

  • Bash and Python scripting (or similar)
  • advanced knowledge of a Linux platform
  • Installing and deploying Linux based systems (RHEL)
  • by examining log files identify application/system issues
  • analytical thinking and interest in networks and protocols
  • English B2

Bonus skills:

  • scripting in TCL/Tk
  • debugging tools: GDB, Strace, Ltrace, Valgrind
  • network tracing: Wireshark, Tcpdump
  • system monitoring: Top, Htop, Iotop, Netwatch/Nethogs, Nagios, ...
  • virtualization technologies: VirtualBox, VMware, KVM, Docker, QEMU

Nabízíme:

  • an educational program (Performance Management System, Workshops, Trainings), fast career growth
  • lunch vouchers - 100 CZK/per day
  • 3 sick days - 100 % salary reimbursement
  • 25 days of vacation, after 5 years 30 days of vacation
  • vaccinations
  • English/Czech language lessons
  • 50 000 CZK recommendation of joiner bonus
  • 1000 CZK reward on the occasion of the anniversary event (wedding, the birth of a child, Jubilee, retirement)
  • sport and social club activities, Gym open for all employees
  • Loans up to 20 000 CZK and 50 000 CZK for accommodation or flat equipment, due date 1 year
  • Cafeteria system - 350 CZK/month
  • Medical Care, Pension insurance, Capital Life insurance
  • Christmas party, St. Nicholas gifts for kids
  • Home office on an agreement with the manager
  • Water, tea, coffee, fresh fruit on Wednesdays
  • Preferential Tariffs from T-Mobile

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. dubna
  • Uherské Hradiště
  • Petra Peringerová
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 31. května
  • Cheb
  • K2S Facility, spol. s r.o.
  • od 78 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 20. října
  • Valašské Meziříčí
  • Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s.
  • 17 300 – 19 350 Kč
  • Cheb
  • KOVO Engineering s. r. o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Moravské Budějovice
  • Litobal s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Třebíč
  • Chráněná dílna Třebíčsko s.r.o.
  • 3 050 – 6 100 Kč
  • Hrádek nad Nisou
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • 110 – 120 Kč / hod
  • Velké Přítočno
  • ELKO, velkoobchod nápojů s.r.o.
  • 22 000 – 26 000 Kč
  • Kladno
  • Pizza for you s.r.o.
  • 19 000 – 25 000 Kč
  • Rokytnice v Orlických horách
  • BPSA s.r.o.
  • od 6 700 Kč
  • Plzeň
  • BLESK Servis s.r.o.
  • od 8 000 Kč
Zveřejněno: 21. října
  • Bohumín
  • ByBoom Lorenz s.r.o.
  • Těrlicko
  • FORTISSIMO group s.r.o.
  • od 15 000 Kč

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

auto bonus Brno CZK den event home office HR HRIS iOS IT kandidát management manager mobil náplň práce NDA Office pec plat pozice práce sick day specialist sport system tarif technologie automat computer design employee list náplň PR profi program technolog test