Hledáme lidem práci Manpower

* IT Team Leader for a new project - Microsoft oriented *

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

You can read about us on our website, but the main thing which should be mentioned is that we are an IT company that does really good in the business field.

During one year, we can even increase our turnover profit by 99% and it is worthwhile to join us!

Popis pozice:

Now we're looking for a new project oriented IT Team Leader to run a new project in Prague with responsibility of 5 members of the team. The main specialization is proven work experience within Microsoft field (the suggestion of solutions, installation and configuration MS serveres and AD)

Profil kandidáta:

Have you ever heard about:

  •  Delivery solutions for infrastructure projects
  •  Analysis of functionalities on the client side
  •  Leading a team of IT Systems Specialist
  •  Work experience within Microsoft field (suggestion of solutions, installation and configuration of MS servers and AD)
  •  Technological knowledge in Virtualization, LAN, back-up storage..
  •  and you are Czech native speaker with English knowledge (B2)

Nabízíme:

Our offer:

* Full-time employment
* Great payment conditions with acttractive bonuses
* Company car for your personal use
* Flexible working time
* and of course a meal vouchers, multi sport card, language courses, continuous soft and hard skills training
* and on the top of that a sophisticated and pleasure work enviroment

It will be only my pleasure to discuss with you a questions, in case you would like to learn more. After sending your CV I will call you as soon as possible.

  • Praha
  • JISTU recruitment s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 26. dubna
  • Nové Město, Praha
  • Ministerstvo práce a sociálních věcí
  • 27 250 – 40 740 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Masáže na pracovišti
  • Firemní školka
  • Praha
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 22. dubna
  • Praha
    Benefity:
  • Písek
  • EuroCon Czech s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 5. listopadu
  • Ústecký kraj
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.
Zveřejněno: 13. ledna
Zveřejněno: 25. února
  • Žatec, Louny
Zveřejněno: 15. srpna
  • Plzeň
  • BLESK Servis s.r.o.
  • od 8 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 21. října
  • Bohumín
  • ByBoom Lorenz s.r.o.
  • Těrlicko
  • FORTISSIMO group s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Čáslav
  • Elektro SPEKTRUM s.r.o.
  • 18 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 22. října
  • Prostějov
  • DT - Výhybkárna a strojírna, a.s.
  • od 18 000 Kč
  • Smíchov, Praha
  • STRABAG a.s.
  • od 45 000 Kč

Česká spořitelna, a.s., Eyeball s.r.o., Globus ČR, v.o.s., JISTU recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Ministerstvo práce a sociálních věcí, SULCO Automotive Group, s.r.o., ALPHA FLIGHT a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Adaptine s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Věra Pietrasová, Drafted.gg s.r.o., Railway Restaurant Prague s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Ředitelství silnic a dálnic s. p., SmartResearch s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Compact - Service s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Finanční analytik / analytička, Architekt / architektka IT, Analytik / analytička IT, Data Scientist, Konzultant / konzultantka IT, Programátor / Programátorka, Solutions Architect, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Tester, UX designer, Vývojář / Vývojářka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Producent / Producentka, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Servisní technik / technička, Zkušební technik / technička, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Praha 4 - Krč, Praha 1 - Nové Město, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Veleslavín, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Nusle, Praha 8 - Čimice

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Odbory - proč a jak je založit

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

bonus business CV HW IT kandidát Microsoft náplň práce pec pozice práce Prague specialist sport system Turnov list náplň PR profi technolog