VALUE STREAM MANAGER [výrobní společnost] (svexl)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chomutov
Firma Job Point spol. s r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • Min. Bachelor degree in Engineering discipline (desired but not

essential).

  • Good manufacturing management experience, demonstrating significant

results through Lean principles.

  • Experiance in similar position
  • Comprehensive planning activities.
  • Comprehensive knowledge of modern manufacturing techniques.
  • A clear understanding of Lean tools and techniques such as Value

Stream Mapping, Standard Work, 8 Lean Guidelines, JIT, single piece
flow, 5s, visual management, total productive maintenance, SPC and
communication tools.

  • PC literate / numerically competent.
  • Excellent communication, leadership and organization skills to lead and

support empowered employees in a team environment.

  • Energetic and enthusiastic displaying can do/ go-getting attitude.
  • Experience of managing large numbers of personnel.

Pracovní náplň:

  • To develop, implement and maintain operational improvements across

assigned Value Stream(s) to meet divisional annual improvement
objectives

  • To drive and monitor Value Stream operational improvement using Value

Stream standard reporting tools / protocol associated with the
implementation of flow and maintaining flow management processes.

  • Cost effective conversion of components to finished goods in accordance

with operational performance improvement requirements.

  • Creating a culture of responsibility/ accountability, in order to drive and

uphold operational improvement and monthly performance targets.

  • Management of all direct and indirect employees assigned to Value

Stream in accordance with budgetary constraints planned annually.

  • Application of the Lean Tools across assigned Value Stream.
  • Tracking and reporting of value stream operational improvement
  • Identification of process capability improvement associated with material

conversion across value stream.

  • To Champion Lean culture across the Value Stream / Core Process Area

supply interfaces.

  • Employee competency development within value stream.

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy
  • Široké spektrum firemních benefitů (až 5 týdnů dovolené, příspěvek na

penzijní připojištění, jazykové kurzy, stravenky, atd.)
V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis na
e-mail přes odpovědní formulář, nebo nás navštivte na Job Point s. r. o., Mikoláše Alše
2098/6, Most, 434 01.

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Most
  • GESCRAP CZECH s.r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 17. dubna
  • Chomutov
  • DAR Corporation s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Chomutov
  • Camfil CZ s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Nové Sedlo, Louny
  • NAITIGO Cosmetics s.r.o.
  • 21 300 – 38 000 Kč
  • Most
  • Denwa s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Most
  • 21 300 – 42 000 Kč
  • Most
  • CTSCZ spol. s r.o.
  • Obrnice
  • UPLINE CZ s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Litvínov
  • SUTOR Global s. r. o.
  • 23 000 – 25 000 Kč
  • Kožlany, Plzeň-sever
  • Amagasaki Pipe Czech s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 26. srpna
  • České Budějovice
  • Bohemia Works Montagen Management s.r.o.
Zveřejněno: 16. ledna
  • Strašnice, Praha
  • RADISON, spol. s r.o.
Zveřejněno: 5. září

Kaufland Česká republika v.o.s., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Dominika Säcklová, Fit and health s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Česká spořitelna, a.s., VKUS-BUSTAN s.r.o., Partners Financial Services, a.s., DATA Building s.r.o., Libor Mrkos, SG-SANACE s.r.o., GESCRAP CZECH s.r.o., Clonnflex s. r. o., O2 Czech Republic a.s., DISPONERO s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., CHMEL spol. s r.o., PATOK a.s., Petr Brunclík, DAR Corporation s.r.o., Camfil CZ s.r.o., INTEGRI, s.r.o., DYRŠMÍD s. r. o., BOULIT s.r.o., NAITIGO Cosmetics s.r.o., Denwa s.r.o., CTSCZ spol. s r.o., AVA Call spol. s r.o., Victoria Immobilien s.r.o., Telefonzentrale s.r.o., KZ system s.r.o., JB Group s.r.o., FineDine s.r.o., UPLINE CZ s.r.o., Město Litvínov, Ost-West Anlagenmontage s.r.o., PEDDY Group s.r.o., SUTOR Global s. r. o., BÉNÉFICE s.r.o., dopharma s.r.o., ALGON, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Dopravce / Dopravkyně, Silničář / Silničářka, Technik / technička dopravy, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Stavební dozor, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka v energetice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Vrátný / Vrátná, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Litvínov, Celá ČR, Chomutov, Jirkov, Kadaň, Most, Žatec, okres Louny, Louny, Nové Sedlo, okres Louny, Klášterec nad Ohří, Obrnice

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

account benefit den HR IT job kurz kurzy leadership management manager mezinárodní Most náplň práce NDA penzijní připojištění pojištění práce pracovní připojištění příspěvek reporting rozvoj růst společnost společnosti stravenky životopis dar dovolené employee firemní jazyk kov manufacturing náplň národní PC penzijní PR pracovní náplň proces případ report rok standard talent výrobní