CONTROLLING SPECIALIST [automotive] (svewo)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma Job Point spol. s r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • praxe na obdobné finanční pozici ve výrobní firmě min. 3 roky
  • plynulá angličtina pro denní komunikaci
  • velmi pokročilá úroveň MS Office (excel, power point)

Pracovní náplň:

  • sestavení a vyhodnocení měsíčních obchodních výsledků
  • vytváření měsíčních obchodních plánů
  • analyzování plánu a aktuálních výsledků
  • podávání cenových údajů do účetního systému
  • příprava podkladů pro porady, prezentace atd.

Nabízíme:

  • moderní pracoviště v silné mezinárodní společnosti
  • pružná pracovní doba
  • jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • zdravotní péče a rehabilitace
  • příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • příspěvek na stravování

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na e-mail přes odpovědní formulář, nebo nás navštivte na adrese Mikoláše Alše 2098/6, 434 01 Most. Tel: zobrazit tel. číslo .

  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 22. dubna
  • Liberec
  • ANTALON s.r.o.
  • od 33 000 Kč
Zveřejněno: 2. dubna
  • Liberec
  • Wassa commercial, s. r. o.
  • 33 000 – 43 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Liberec
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Liberec
  • Alfa stavby Liberec s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Liberec
  • DTZ s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • Strašnice, Praha
  • RADISON, spol. s r.o.
Zveřejněno: 5. září

O2 Czech Republic a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Minit, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., Motopoint, a.s., EVROPA realitní kancelář, SAFE LOGIC s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, 21 Consult Group s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Česká spořitelna, a.s., XXXLutz, Bageterie Boulevard, AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Kitl s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Liberecký kraj, ANTALON s.r.o., EUROSCOUT s.r.o., LIGRANIT a.s., Wassa commercial, s. r. o., Controlling INVEST, spol. s r.o., DTZ s.r.o., UNI-WORK Personal s.r.o., Alfa stavby Liberec s.r.o., Realsan Group s.r.o., SYBAN, s.r.o., Pavel Dolejš, Wassa logistic s.r.o., EUROPANEL s.r.o., Statutární město Jablonec nad Nisou, PlaBio s.r.o., Zdeněk Šmíd

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Office manager, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Kuchař / Kuchařka, Grafik / Grafička, Marketingový asistent / asistentka, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Rytec / Rytkyně, Zámečník / Zámečnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Masér / Masérka, Odborný pracovník / pracovnice, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Finanční manažer / manažerka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Opravář / Opravářka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Liberec, Celá ČR, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, Liberec, Hodkovice nad Mohelkou, Liberec I-Staré Město, Liberec, Jablonec nad Nisou

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

AJ aktuální angličtina auto Bor den doba ekonom hodnocení IT kurz kurzy měření mezinárodní Most náplň práce obchodní Office pec péče penzijní připojištění plán pojištění práce pracoviště pracovní pracovní doba praxe pružná pracovní doba připojištění příspěvek specialist společnost společnosti stravování účetní vzdělání vzdělávání zdravotní životní pojištění životopis finanční jazyk kov list měsíční náplň národní obchod odbor odborné penzijní PR pracovní náplň prezentace pružná případ příprava rok stav systém údaj výrobní zdravotní péče životní