ŠIKOVNÝ OPERÁTOR/KA (27.000 Kč + BENEFITY)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Kuřim
Firma AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 26.000 – 27.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Hledáme manuálně zručné muže i ženy! Chcete klidnou a čistou práci s jistým výdělkem? Možnost kariérně postoupit? Tak neváhejte.

Náplň práce:

* Montuješ, kontroluješ a balíš
* Pracuješ s moderním výrobním strojem
* Nemusíš u toho jen stát
* Máme 12hodinové směny
* Po čase se můžeš zaučit a postoupit a víc si vydělat!

Co od Vás očekáváme:

* Minimálně vyučen/á
* Pečlivost a manuální zručnost je nutností
* Práce je vhodná i pro absolventy

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené
* Navýšení mzdy
* Práce v čistém a moderním prostředí
* Příspěvek na dopravu
* Příplatky za směnnost
* Dotované stravování
* Příspěvky na sport
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Roční bonus a další
* Svozový autobus z Brna
* Místo výkonu práce: Brno venkov

  • Drásov, Brno-venkov
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 26. března
  • Brno
  • Grafton Recruitment s.r.o.
Zveřejněno: 25. března
  • Stodůlky, Praha
  • Sabina Beliančinová
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 21. září

IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, Gi Group Czech Republic, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., FERSTO, s.r.o., LIKOV s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Jitka Poláková, BAS Rudice spol. s r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Advateq s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., mBlue Czech, s.r.o., Human-Res s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., 1CSC a.s., TASY s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Trenkwalder a.s., MOTOCYKLY BRNO spol. s r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AMNproTrade s.r.o., BEGHELLI - ELPLAST,a.s., Manuvia, a. s., organizační složka

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Specialista / specialistka IT, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Lakýrník / Lakýrnice, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Rosice, okres Brno-venkov, Brno, Kuřim, Drásov, okres Brno-venkov, Adamov, okres Blansko, Blansko

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

absolvent auto benefit benefity bonus Brno hledám IT místo možnost mzdy náplň práce nové pečlivost penzijní připojištění plat pojištění práce prostředí příplatky připojištění příspěvek směny sport stravování vhodná výkon Zruč dovolené kov místo výkonu práce náplň penzijní PR příspěvky roční stroj tým vydělat výrobní výše