Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Údržba strojov, 13., 14. plat, dopravné a bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Slovensko
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 36.600 – 44.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Hľadáte stabilnú prácu, ktorá Vám ponúkne množstvo benefitov ako je 13. a 14. plat, príspevok na dopravu a príspevok na stravovanie? Potom nás neváhajte kontaktovať! Pokiaľ máte skúsenosť s údržbou strojov a elektro vyhlášku, máme pre Vás skvelú príležitosť. Nástup je možný ihneď, a to priamo do kmeňového stavu spoločnosti (nejedná sa o agentúrne zamestnávanie).

A čo bude Vašou úlohou?

  • Preventívna údržba strojov
  • Správa náhradných dielov pre údržbu
  • Riešenie problémov na výrobných zariadeniach

Nabízíme:

  • 13. a 14. plat
  • Prémie
  • Príspevok na stravovanie
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Príspevok na dopravu (8,40€ na 10km)
  • Príspevok na DDS
  • Príjemné pracovné prostredie

Požadujeme:

  • Ochotu pracovať v trojzmennej prevádzke
  • Aspoň minimálnu prax na obdobnej pozícii
  • vyhlášku 508/2009 Z. z. § 22

  • Praha
  • TAG Service Group s.r.o.
  • 33 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Dog-friendly office
  • Firemní školka
Zveřejněno: 21. září
  • Mošnov
  • International Aerospace Coatings Czech…
  • 50 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 19. října
  • Ostrava
  • Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková…
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
  • Pasohlávky
  • HOTEL TERMAL MUŠOV a.s.
  • 30 000 – 31 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 5. října

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Trainee program – první práce pro absolventy

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

AJ benefit bonus bonusy Bor den elektro event HR IT kurz kurzy náplň práce plat práce práva správa agent jazyk kontakt kov náplň odbor odborné PR prémie problém stav stroj údržba