Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Hledáme svářeče i bez platného průkazu - nástup IHNED

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Karviná
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Dělník / Dělnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Dělník / Dělnice, Svářeč / Svářečka
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.500 – 32.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Umíte svařovat metodou CO2, ale nemáte platné oprávnění? Nevadí!

PRO BLIŽŠÍ INFORMACE NÁS KONTAKTUJTE - tel.č. zobrazit tel. číslo

Co vás čeká:

- svařování metodou CO
- obsluha svařovacích robotů
- týmová spolupráce ve výrobě

Nabízíme:

- práci na pozici svářeče pro zkušené i čerstvé absolventy
- proškolení a zaučení
- práci na hlavní pracovní poměr
- mzdu dle zkušeností
- bonusy – 1200 Kč docházkový, až 3000 Kč výkonnostní + mimořádné bonusy
- dotované závodní stravování
- práci v třísměnném provozu
- volné víkendy

PRO BLIŽŠÍ INFORMACE NÁS KONTAKTUJTE
Lenka Sýkorová
tel.č. zobrazit tel. číslo

  • Karviná
  • SAPLER a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Český Těšín
  • KOEXIMPO, spol. s r.o.
  • 23 000 – 26 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
dnešní
  • Aga24, s.r.o.
  • 28 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 26. dubna
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
  • Brno
  • ATEMIT, s.r.o.
  • 32 000 – 37 000 Kč
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 28. června
  • Nové Město, Praha
  • MarcyN Finances, s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Přelouč
  • KOVOMONT Přelouč s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na mobilní tarif

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., KOVONA SYSTEM, a.s., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., ManpowerGroup s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Pragolematik s.r.o., DeLu WORK s.r.o., SAPLER a.s., O.K. solution, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., IMPRO nábytek s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Technické služby Havířov a.s., KOEXIMPO, spol. s r.o., Aga24, s.r.o., Jan Hefner, DOSI Transport s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., SH Job Partners s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Manuvia Ostrava, Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., Etimos Human s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Analytik / analytička IT, Specialista / specialistka IT, Technik / technička IT, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Policista / Policistka, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Český Těšín, Třinec, Karviná, Havířov, Rychvald, Bohumín

Odbory - proč a jak je založit

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

absolvent bonus bonusy hledám NDA plat informace kontakt kov obsluha poměr PR robot