Hledáme šikovného skladníka s platným průkazem - Triangle zóna

Lokalita Velemyšleves
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Pavlíčková, zobrazit tel. číslo

Hledáme šikovné a zkušené kandidáty na pozici skladník/zásobovač do 3 směnného provozu.

Popis pozice:

– Práce ve skladu - příjem a výdej zboží, práce se scannerem

– Řízení VZV a běžná údržba stroje

- obskuha paletových vozíků

– zásobování výrobních linek

– Zapisování dat do tabulek

Profil kandidáta:

- zkušenosti na obdobné pozici podmínkou

- spolehlivost, fyzická zdatnost a manuální zručnost

- ŘP sk. B

- platný průkaz na VZV podmínkou

- ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme:

  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dojíždění
  • firemní akce
  • 5 dní dovolené navíc
  • penzijní připojištění
  • a spousta dalších benefitů

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis.

Těšíme se na Vás!

Máte zájem o tuto nabídku?