Hledáme lidem práci Manpower

Administrativní konzultant s Německým jazykem

Lokalita Blovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Domluvíte se bez problému německy? Zajímáte se o obor HR? Pokud ano, máme pro Vás zajímavou kariérní příležitost!!

Popis pozice:

  • Správa docházky zaměstnanců v SAP, evidence nepřítomnosti
  • Příprava podkladů pro zpracování mezd centrály v Německu
  • Měsíční reporting dat
  • Evidence a kontrola odpracované doby agenturních zaměstnanců + schvalování faktur
  • A1 – oznámení
  • Správa kmenových dat v SW
  • Nábor kmenových zaměstnanců, inzerce, aktivní vyhledávání, sociální sítě
  • Pracovněprávní dokumenty
  • Hlášení a záznam pracovních úrazů
  • Administrativní úkony v rámci HR oddělení, podpora HR vedoucí

Profil kandidáta:

  • ukončené SŠ vzdělání
  • výbornou znalost NJ
  • ochotu učit se novým věcem
  • pečlivost, diskrétnost a zodpovědnost
  • uživatelskou znalost MS Office, SAP R/3
  • znalost ZP, znalost německé legislativy ZP, zákon o sociálním zabezpečení výhodou

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti
  • práce na projektech pro centrálu v Německu
  • možnost zvyšování kvalifikace, jazykové kurzy
  • dotované závodní stravování
  • doprava z/do Plzně a okolí firemním mikrobusem zdarma / příspěvek na dopravu
  • kvartální prémie
  • Vánoční prémie (50% z platu)
  • 25 dní dovolené
  • Interní náborová prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Plzeň
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Plzeň
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Manpower
Zveřejněno: 5. dubna

HOBRA - Školník s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., NAVIJA CZ s.r.o., ILV s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Česká pošta, s.p., H&B Group s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., STOCK Plzeň-Božkov s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., VKUS-BUSTAN s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., NOVIS reality s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ČESKÁ VEJCE FARMS, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., WOOD SEEDS s.r.o., SECURITAS ČR s.r.o., Daimler Buses Česká republika s.r.o., Faiveley Transport Plzeň s.r.o., TOMIS CZ, s.r.o., Stavitelství Kamínek s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ELITEX Nepomuk a.s., Město Starý Plzenec, Kozák - Stínící a Vratové systémy s.r.o., HUTNÍ Plzeň s.r.o., Auto Dominik s.r.o., Axes Computers s.r.o., Pavel Munduch, EURODONE s.r.o., JOCHSTAV s.r.o., Okresní soud Plzeň - jih, Safe point s.r.o., PARTNERS WORK družstvo, Krajské státní zastupitelství v Plzni, Město Nýřany, IMAKS CZ Company s.r.o., OKS Stavebnictví s.r.o., Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje, příspěvková organizace, K. W. N. WEST, s.r.o., Průmysl kamene a.s., Okresní soud v Klatovech, BLOHMANN spol. s r.o., VAK SERVIS s.r.o., BEE účto s.r.o., Blatenská ryba, spol. s r.o., AUTOSPOL PLUS spol. s r.o., Nhi Hoang Kim, Město Zbiroh, Okresní soud v Příbrami, VERONIKA NOVÁKOVÁ, EFEKTPOPTRANS s.r.o., smart division s.r.o., Turkul s.r.o., Jihozápadní dřevařská a.s., AGRO-VENTA s.r.o., Městys Čachrov, Dětská odborná léčebna Charlotty G.Masarykové, pobočný spolek ČČK, KOVO PRODUKT s.r.o., LS stavby s.r.o., Cirrus Aircraft CZ s.r.o., Městský ústav sociálních služeb Strakonice, BNK, akciová společnost, 1. písecká lesní a dřevařská, a.s., Milan Šíma, W & P company s.r.o., AUTO KÁPL s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Finanční kontroling, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Konzultant / konzultantka IT, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, Technik / technička IT, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka ve službách, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Zámečník / Zámečnice, Sociální pracovník / pracovnice, Projektový / projektová manažerka, Pedagogický asistent / asistentka, Plánovač / plánovačka výroby, Projektant / Projektantka, Technik / technička ve strojírenství, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Celá ČR, Plzeň, Nepomuk, okres Plzeň-jih, Příchovice, Vejprnice, Klatovy, Nýřany, Břasy, Myslinka, Holýšov, Přehýšov, Příbram, Líšťany, okres Plzeň-sever, Kostelec, okres Tachov, Hořovice, Stříbro, Domažlice, Starý Plzenec, Rokycany, Slatina, okres Klatovy, Blatná, Horažďovice, Staňkov, okres Domažlice, Zbiroh, Sušice, okres Klatovy, Čachrov, Bukovany, okres Příbram, Kladruby, okres Tachov, Nýrsko, Drásov, okres Příbram, Strakonice, Drhovle, Hartmanice, okres Klatovy, Dobev

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

administrativní AJ Bor den dokumenty evidence HR interní inzerce IT kandidát konzultant kurz kurzy kvalifikace možnost nábor náplň práce nepřítomnost odpovědnost Office oznámení pečlivost penzijní připojištění plat podpora pojištění pozice práce pracovní práva připojištění příspěvek reporting společnost společnosti správa stabilní stravování úraz v Německu vedoucí vzdělání zaměstnanců zaměstnání zdarma znalost agent dar doby dokument doprava dovolené firemní jazyk kariérní kariérní příležitost kontrola kov měsíční náborová náplň německé německý obor oddělení oprava pečení penzijní PR pracovněprávní právní prémie problém profi projekt příležitost příprava report sociální uživatel zahraniční závod záznam