Hledáme lidem práci Manpower

Výrobní ředitel ve slévárenství!

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, nadnárodní slévárenský koncern na Olomoucku, hledáme nového kolegu či kolegyni, který/á si na pozici Výrobního ředitele převezme vedení výroby a technologie v moderním slévárenském provozu.

Máte zkušenosti s vedením slévárenské výroby?

Komunikativní angličtina není problém?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis v češtině a angličtině.

Popis pozice:

Jako výrobní ředitel budete zodpovídat za kompletní vedení slévárenského provozu (cca 100 zaměstnanců ve výrobě, technologii a na údržbě). Hledáme manažera, který má zkušenosti s vedením slévárenského provozu a který je otevřený novým nápadům a inovacím. Vaše práce Vás musí bavit a nesmí Vám chybět chuť se dále vzdělávat a zlepšovat.

Profil kandidáta:

Od nového výrobního ředitele očekáváme alespoň strojírenské SŠ vzdělání (VŠ vzdělání v oblasti metalurgie výhodou) a podmínkou jsou předchozí zkušenosti na vedoucí pozici v sektoru metalurgie. Nezbytná je pak i znalost AJ na komunikativní úrovni.

Nabízíme:

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno a těšit se můžete i na roční odměny a bonusy. Velkým benefitem je i služební auto pro soukromé účely (neplatíte soukromé kilometry), možnost poskytnutí firemního bytu (v případě že nedává denní dojíždění smysl) a v případě zájmu (a uspokojivých výsledků) posun na pozici jednatele společnosti v horizontu dvou let.

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis a češtině a angličtině!

  • Slaný
  • UNiBON Production s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. března
  • Ostrava
  • Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.
  • 40 000 – 90 000 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Polná
  • MIVOKOR s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 11. července
  • Ostrava
Zveřejněno: 12. ledna
  • Stříbro
  • BODIT TACHOV s.r.o.
  • od 50 000 Kč
Zveřejněno: 7. ledna
  • Hronov
  • FORCE TRADE s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 26. října
  • Strakonice
  • MOIRA CZ, a.s.
Zveřejněno: 4. července
  • Linhartice
  • Plastic Parts & Technology s.r.o.
  • od 60 000 Kč
Zveřejněno: 12. července
  • Horažďovice
  • Otavské strojírny a.s.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Ratíškovice
  • T Machinery a.s.
  • 70 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 23. října
  • Lanškroun
  • Kozák Svitavy s.r.o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Vyškov
  • Josef Valíček
  • od 20 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • VSDS s.r.o.
  • 28 000 – 45 000 Kč
  • Penzion Blankyt s.r.o.
  • 17 800 – 22 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

AJ angličtina auto benefit bonus bonusy den dění hledám IT jednatel kandidát Lom Luže manažer možnost náplň práce nové odměny Olomouc plat pozice práce ředitel služební služební auto SOU společnost společnosti technologie vedení vedoucí vzdělání zaměstnanců zkušenosti znalost životopis firemní náplň národní oblast oblasti PR problém profi případ roční sektor stroj technolog výrobní výroby zkušenost