Hledáme lidem práci Manpower

FEA Inženýr - příležitost pro absolventy

Lokalita Nový Jičín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste čerstvý absolvent nebo zkušený FEA inženýr? Klient z automotive prostředí hledá kandidáta, který má zájem o práci se FEA statickými a dynamickými pevnostními výpočty. Pozici adaptuje dle zkušeností kandidáta. :-)

Popis pozice:

  • FEA statické a dynamické pevnostní výpočty chladící a klimatizační techniky.
  • Navrhování změn konstrukce produktů na základě FEA pevnostních výpočtů.
  • Spolupráce s dalšími členy týmu pro přípravu komplexních FSI simulací za účelem ověření termomechanické odolnosti produktů chladící techniky.
  • Ověřování a korelace FEA pevnostních výpočtů s fyzickými testy. Obhajoba FEA výsledků.
  • Příprava technických zpráv a prezentací pro interní a externí zákazníky.
  • Efektivní komunikace s interními a externími zákazníky.
  • V případě potřeby účast na interních a externích technických programových schůzkách,Gate Review, TDR a jiných.

Profil kandidáta:

  • Úplné VŠ technického typu, nejlépe zaměření na pevnostní výpočty
  • Znalost MKP metody, pružnosti a pevnosti, dynamiky a životnosti
  • Znalost některého FEA SW (nejlépe Abaqus, Optistruct) a pre-processor (nejlépe ANSA, HyperMesh)
  • Znalost nástrojů pro vyhodnocení výsledků (Abaqus viewer, META Post)
  • Znalost nástrojů pro vyhodnocení životnosti fe-safe, nCode, FEMFAT výhodou
  • Práce na PC – Windows, MS Office
  • Angličtina aktivně slovem i písmem
  • Plánovací a organizační schopnosti, nastavování priorit, time management zvládání stresu, ochota učit se, orientace na zákazníka a na výsledky
  • Řidičský průkaz – sk. B
  • Příležitost i pro absolventy

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na vývoji chladící a klimatizační techniky v CAE týmu
  • Místo pracoviště v Novém Jičíně
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, až 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)

  • Plzeň
  • Kučová Michaela
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. října
  • Plzeň
Zveřejněno: 3. října
  • Plzeň
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Plzeň
Zveřejněno: 3. září
  • Plzeň
Zveřejněno: 7. února
  • Plzeň
Zveřejněno: 21. srpna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nový Jičín, Valašské Meziříčí

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Rekvalifikační kurzy v kostce

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

absolvent AJ angličtina auto benefit benefity bonus hodnocení interní inženýr IT Jičín job kandidát komunikace management měření metody mezinárodní místo náplň práce NDA nové Office ohodnocení ověření penzijní připojištění plán plat pojištění pozice práce pracoviště prostředí příplatky připojištění příspěvek společnost společnosti spolupráce stravování stres technik výsledky zaměstnanec znalost člen dar dovolené externí finanční mechanické náplň národní nástroj organizační schopnost organizační schopnosti ověřování PC penzijní PR proces profi program příležitost případ příprava schopnost schopnosti standard stav stroj systém technické technický techniky test tým výpočty zájem zákazník zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost životní