Hledáme lidem práci Manpower

Analytik - Práce v sedě!

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Zajímáš se o elektroniku, jsi manuálně zručný a rád řešíš problémy? V tom případě Pegatron Czech s.r.o. hledá právě tebe!

Popis pozice:

– oprava elektronického výrobku,

– analýza produktu,

– práce v jednosměnném provozu,

- volné víkendy

Profil kandidáta:

– ukončené SŠ vzdělání (elektro nebo IT výhodou),

– dobrý zrak,

– analytické a logické myšlení,

– je manuálně zručný,

– je časově flexibilní.

- Vyhláška 50 výhodou, ne však podmínkou

Nabízíme:

– základní mzdu 18 020 Kč,

– po zkušební době bonus dle výkonnosti (2 000-3 000 Kč),

– příspěvek na dopravu (500 – 1500 Kč dle vzdálenosti),

– příspěvek za docházku (1500 Kč),

– dovolenou navíc dle odpracovaných let,

- Slevu na nájemném v bytech Residomo.

– práce v sedě,

– volné víkendy,

– dotované firemní stravování.

  • Ostrava
  • KLIM cars s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 11. dubna
  • Plzeň
  • Pamela O.K. spol. s r.o.
  • 14 600 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. dubna

Comac jobs s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Etimos Human s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., SH Job Partners s.r.o., B of B cars s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Trenkwalder a.s., MG tech s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Skanska a.s., WITKOWITZ ENVI a.s., KLIM cars s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Markmont, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autočalouník / Autočalounice, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka

Ostrava, Rychvald, Bohumín

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

AJ analytik analýza bonus elektro flexibilní IT kandidát náplň práce pozice práce příspěvek stravování víkend výkon vzdělání Zruč firemní myšlení náplň navíc oprava PR problém profi případ výkonnost zkušební