Hledáme lidem práci Manpower

Servisní technik – Stavební stroje

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme šikovné mechaniky na provádění servisních oprav stavebních strojů! Pokud máte zkušenost se servisem stavební mechanizace, zašlete mi svůj životopis a pracujte pro špičku v oboru!

Popis pozice:

  • výjezdy ke klientům v rámci daného regionu
  • provádění servisních oprav stavební techniky a stavebních strojů
  • vyplnění souvisejících dokumentů

Profil kandidáta:

  • vyučení ve strojírenském oboru
  • znalost mechanických oprav, zkušenost se servisem stavební či zemědělské mechanizace, případně nákladních aut
  • zodpovědnost, schopnost samostatné práce

Nabízíme:

  • odpovídající pracovní podmínky
  • důkladné zaškolení
  • výjezdy v konkrétním regionu (Praha a blízké okolí)
  • práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • nástup ihned, případně dle dohody

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici. Všechny Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Běchovice, Praha
  • Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 25. dubna
  • Horní Počernice, Praha
  • BAUFERA s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 24. dubna
  • Praha
  • PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Praha
  • CentralWork s.r.o.
  • 80 000 – 90 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 23. dubna
  • Špindlerův Mlýn
  • ASTRASERVIS, a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Brno
  • Restaurace Patron s.r.o.
  • 36 000 – 39 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Parkoviště

open recruitment s.r.o., Věra Pietrasová, ProJobEU s.r.o., KATRING, spol. s r.o., Etimos Human s.r.o., PORR a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Novitim s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., MIKUPEX TRADE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., BAUFERA s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., Aleš Veselý, ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Human-Res s.r.o., CentralWork s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., AllTech s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Programátor / Programátorka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Zámečník / Zámečnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Rozpočtář / Rozpočtářka, Obchodní manažer / manažerka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Zkušební technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Praha 10 - Uhříněves, Praha 9 - Běchovice, Praha 9 - Letňany, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

AJ Bor dění hledám HR inzerát inzeráty kandidát místa Most odpovědnost plnění podmínky postup pozice práce pracovní pracovní místa pracovní podmínky Praha SOU společnost společnosti stabilní školení technik uchazeč výjezd výjezdy vyšší znalost životopis dané dohody dokument kov materiál náklad obor PR profi případ přístup region servis schopnost slané stav stavební stroj techniky volná pracovní místa vyučení země zemědělské zkušenost